• suçludur. cezasını da çekmektedir.
    ama adını kullanıp behzat ç okuyup izleyenleri aşağılamak da son derece büyük saygısızlıktır.
    ayrımı iyi yapalım.
  • bu ay ot dergi ‘de “baba sadi ve itler” isimli hikayesi yayınlanan yazar. ceza evine girdiğinden beri yayınlanan ilk yazısı takip edebildiğim kadarıyla. mahkum olmadan önce kafa ‘da yazardı ama belli ki anlaşamamışlar.
  • bir aileyi yok etmiştir. umarım gün yüzü göremez.
  • kitaplarını ve mizahını çok severken, kitaplarında yerin dibine soktuğu karakterlerden kötü çıkmıştır. olan kitaplara oldu, okuyamıyorum.
  • çok severim. böyle acı bir kazaya karışması üzücü oldu.
  • soytarının önde gidenidir.daha iyisi yazılıncaya değin şu yazı bu puştun ne olduğunu gayet güzel anlatıyor. öte yandan bu yaptığımın linç olduğunu düşünmeyin , amacım emrah serbes iti gibilerden kurtulmak için mevcutların kendileriyle yüzleşmesi için provake etmektir.
  • yargı reformu sayesinde birkaç seneye kalmadan salınacak olan.
  • ot dergi vasıtasıyla bize yine güzel bir hikaye bırakmış olan yazar. bu herifin betimlemesine kötü diyenler muhtemelen güllük gülistanlık gençlik dönemleri geçirmiş insanlardır, yazanları kafasında canlandıramayanlardır. babasının arabasını ergen kafasıyla alıp, sırf ortam ve kız var diye 1600 promil alkolle sabahın köründe hatunu alıp dağ başına götürmüş insanlardır. dışarıda kalanlara lafım yok. esas lafım, bu adama katil deyip de sırf karı kız ortamı için o direksiyonun başına geçenleredir.

yazmışsınız buraya, okuyoruz. sırf huzurunuz kaçmasın diye sesimi çıkarmıyorum, ama bir sınırı olmalı duyar kasmanın da. sana söylüyorum; her gün seks peşinde koşan, bardan bara atlayan 40 yaşındaki gevşek. evet sana söylüyorum; babasından araba kaçırıp yine babasının parasıyla karıya kıza içki ısmarlayıp seksten başka bir bok düşünmeyen çılgın üniversiteli. tanıyorum lan hepinizi, biliyorum ne bok olduğunuzu.

benimle içki masasında oturmuş, bana adamlık anlatmış yavşak gelip burada bu herife katil diyor her fırsatta. ben yapmam... ama biriyle tanışırsın, yediğin bokları nickinle beraber döşer bir başlığa, varlığından utanırsın.

her cumartesi içkili araç kullanan şanslı piçler olmanız trafik canavarı olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor. sayayım mı kokoları, ex'leri? kaldıramadığından sürekli kullandığın ilaçları sayayım mı? babanın ekstreyi görüp seni eve kapatıp ağzını yüzünü dağıtmasını, sonrasında yaşadığınız aile krizini anlatayım mı paragraf paragraf?

gelin yine doldurun mesaj kutumu, cevap verirsem karaktersizim. kendinize bakın arada sırada, ne olduğunuzu düşünün. katilmiş, aile katletmiş... aklından geçirip sarhoş kafayla bana anlattığın fantezileri buraya yazsam ağzını yüzünü sikerler senin. ruhundan utan be...

her sokağım çıkıyor denize, yüzünüzü gösteren şehrin planlamasını sikeyim.
  • n'oldu ekşi'ye para falan mı verdi nedir bu hâl?

http://prntscr.com/ps005r

sözlüğün bana ısrarla hakkında bir içerik sunduğu kişidir. ilginç. aylar sonra önüme düştü de bir daha lanet ettim.

neyse ki hapis var. sonunda t yok.
hesabın var mı? giriş yap