1. piyano'da harvey keitel ve holly hunter.
 2. out of africa'da robert redford ve merly streep.
 3. en guzeli, tartismasiz bir bicimde, icinde oldugunuz sahnedir.
 4. zamaninda cok tartisilan hatta makaslanan betty blue filminin baslangicinda boyle bir seyler vardi. o yillarda bizim icin en guzeli oydu.

  (bkz: betty blue)
 5. mulholland drive'da naomi watts'la laura harring'in sevişme sahnesi... filmde sevişme sahnesi olduğunu bilmiyordum, belki de onun için beklenmedik ve etkileyici gelmiştir. ama en kralından erotik film izlerken bile bu kadar heyecanlanmamıştım. garip bi entry oldu kusura bakmayın ama yalanım yok en azından.
 6. "-(bkz: unfaithfull) filminde birkac sahne : ilk bulusmalari, dans sonrasi yataga gitme anlari, + devamı , cafe de wc de olan sahne. hepsi ayrı güzel.
  2-(bkz: vahşi orkide) filminde magara gibi bir yerde carre ve micky'nin sevismee sahneleri, sonrasi filmin ortalarinda yine yatak odasinda süperler :)
  3- wild at heart filminde nicolas cage ve adını unuutn hatun la bir sahne :) hatta sinemada agzimiz acik kalmisti..pornodan ne farki var diye o sahnenin..bunu söyliyen yanimdaki erkek arkadaşti ! ben degil :)

  aklima ilk gelenler..
 7. erkekler için çok da önemli olmamakla birlikte, kadın için "iğrenç" ve "acı veren" görüntüler içermeyen sevişme sahneleridir.
  mesela:
  mira nair'den kamasutra a tale of love'daki sevişme sahneleri...

en güzel sevişme sahneleri hakkında bilgi verin