spidey

  • 1774
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 yıl önce

eski sevgilinin mesaj atması

gece 00:45 civarı uykunuzun ortasında 'iyi uykular, öptüm.seni seviyorum ve özledim' şeklinde bir mesaj alırsanız pek de tatlı olmuyor. aradan 3 yıl geçmiş, görüşülmemiş hatta 3 yıl önce son görüşme de atılan mesajlara olumsuz ve biraz ters yanıtlar alma şeklinde olmuştur. gelen numarayı idrak ettikten sonra (zira çoktan silinmiştir sim karttan) mesajı idrak etmek gerekir b ide. cümleleri öğelerine ayırıp incelemek gerekir. ama şu yukardaki cümleyi öğelerine ayırsanız da yaşayacağınız şokun derecesi sadece artar.

şimdi bu mesajdaki niyet nedir? iki ihtimali olan bir cevap

1. düşük olan ihtimal. 3 yıl sonra dank etmiştir. 3 yıl sonra ilk adım olarak telefon numarasını tanıyıp tanımayacağınızı test etmek için böyle bir olta atmıştır. 'eğer hala aklındaysam bu iş olur' tarzında bi hinlik de mevcuttur aslıdna burada. 'oha. dehe neler?' nidaları yükseliyor di mi? evet hiç bir kız, en azından benim tanıdıklarım için söyliim, 3 yıl sonra bi erkeğe dönmez. doğaları gereği** her zaman ileri bakarlar. bu yüzden bu ihtimal çok çok düşük. netekim telefon numarasını tanıdığımı ima edince cevap gelmedi.

2. hemen akabidne gönderdiğim 'kimsiniz?' cevabına verdiği 'pardon yanlış numara oldu' mesajından çıkarılacak sonuç ile cidden yanlış numaraya mesaj attığı. ama burada da 'ulen telefonum niye hala kayıtlı kardeşim?' gibi bir soru çıkıyor ki işte burada işin içine başka argümanlar giriyor ve ben parametre manyağı olarak uykumdan oluyorum.

demem odur ki 'unutamadısyan boktan bişeydir, unuttuysan uykudan uyandığın için boktan bişeydir'

devamını okuyayım »