• (bkz: hungaroring)
  • en sıkıcı olanı seçmek zor bence ama favorim olan (bkz: spa francorchamps)
  • monaco azerbaycan aslinda tum sehir ici pistleri sikicidir dusuk gecis zorlugu vs
  • başlığı açan arkadaş baku pistinin sıkıcı olduğunu iddia etmiş.kendisine bir doz 2017 azerbaycan bir doz da 2018 azerbaycan yarışı yazıyorum.izledikten sonra umarım fikrini değiştirir,çünkü bakü'deki yarışların sıkıcı olduğunu iddia etmek için yarışları izlememiş olmak gerekiyor.
  • yağmuru olmayan her pist.
  • yav f1 demek bence geçiş demek o yüzden monaco. caddedir, prestijdir ayrı ama kırk yılda bir zevkli yarış çıkar bugünkü kurallarla. geçiş yok ki. olivier panis'i ayrı tutarım:)
  • (bkz: hungaroring)
  • monaco ve ispanyadır..
    monaco eskiden iyiydi çünkü araçlar da küçüktü.. artık araçlar piste büyük geliyor.. eskisi kadar çevik davranamıyorlar..
    zaten artık kurallarla iyice sıkıcı oldu, yok o bana çarptı, yok o bana dokundu, yok pist dışına attı diyen ağlak pilotlarla ve onlara arka çıkan saçma fia yönetimiyle bu pist, geçişlerin olmadığı sıkıcı bir piste dönüştü..
  • hiç yazılmamış çok ilginç. f1 rutin takviminde bence açık ara en sıkıcı yarış singapur gp'dir. daracık yol, her 300 metrede bi sağa bi sola viraj, 1 drs alanı, düşük hız düşük heyecan.
  • kanada, abd, spa, almanya, italya en keyifli pistler bana göre. monaco en sıkıcı ancak en prestijli pisttir. monaco'da yarış izlemek için ufak çaplı bir servet ödemek gerek.
hesabın var mı? giriş yap