şükela:  tümü | bugün
  • bursa'da yeni bir avm. rezidans.
  • mudanya izmir bağlantı noktasından ekmek yemek için yol kenarına açılmış, sinek avlayan avm. korupark varken zaten, ne iş gidip oraya avm açıyorsun. sinek avlamaca. ama tuvaletleri çok iyi, zıçtıkça zıçası geliyor insanın.
  • elektrik borclarini odemekten aciz avm.
    bu nedenle kesintisiz jenerator calistiriyor abiler. gece yarisi bile susmuyor meret.
    sabah aksam jenerator sesiyle yasamaktan, uyuyamaktan psikolojim bozuldu yemin ederim. arka plandaki tirlarin sesleri bile rahatsiz etmiyor artik.
    napalim starbuckslarda mi yasayalim ibneler?

endulusmus, adini "tir park" koysalarmis daha bir yerinde olurmus (rezidanslarin arkasindaki parselde kocaman bir tir park var).
    sabah aksam tir & jenerator sesleri esliginde yasamak istiyorsaniz, siz ve aileniz icin ideal yasam alani. tekstilciden bozma muteahiti daha da zengin etmek istemez misiniz?
    o zaman dogru adrestesiniz!
    test ettim, onayladim.
  • dış görünümü cok ‘ben rezidans çocuklarının takıldığı yerim’ diyor. belki de hep yoldan izleyerek geçtim giremedim. adı da öyle zaten. böyle endülüs falan park falan bi caya 20 tl veren kızlar eklesin misali. gidemedik belki de on yargıdan. neyse iste bi avm.