• "gündem"de sürekli engellediğim yazarların başlıklarını, kimi zaman da başlıklarda engellediğim yazarların entrylerini görüyorum ve bu durum canımı çok sıkıyor.

bir yazarı engellediysem, o yazarın entrylerini ya da başlıklarını hiç bir şartta görmek istemiyorum demektir. artık bu sorunu bir çözün. sözlüğe girmek istemez oldum sırf bu yüzden.

istemiyorum kardeşim adamın yazdıklarını okumak, açtığı başlığı görmek. bu kadar zor mu bunu yapmanız?
  • saçma sapan bir entry görüp yazarını engellemek istediğim zaman, yazarı zaten engellemiş olduğumu görmek acayip sinir bozucu bir olay. ve bu entry anasayfada çıkan entry'lerden değil normal şekilde başlığı okurken gördüğüm entry'ler. sebebini bilen ve söyleyen olursa sevinirim.
  • çalışmıyor kesin bilgi. denk geliyorum bazen heh şunu engelliyim diyorum gel gör ki adamı 1200 sene önce engellemişim zaten. neden çalışmıyor bu özellik? adamların sıçmık entrylerinin gözükmesine ihtiyacı mi var sözlüğün?
  • zaman zaman yaşadığım durum. yüzlerce ergen irisini engelliyorum ancak hala karşıma çıkıyorlar. mobil uygulamada da, bilgisayarda da aynısı. trollünden çomarına, paranoyağından akgezenine kadar basıyorum engeli. görmek istemiyorum. sanırım (bkz: system of a down)
  • başıma gelen durumdur. bende engelli gözüken bazı malların entry'lerini görebiliyorum.

örneğin, nefret kusan bir malın entry'sini görüyorum, elim engelle butonuna gidiyor sonra ne göreyim, eee bu malı zaten engellemişim! peki bunun entry'si neden karşıma çıkıyor? şukela modu da açık falan değil onu da belirteyim.
  • (bkz: yarasiz yuz) isimli yazarda başıma gelendir. kendisini görmek istemediğim için daha önceden engellemişim, bugün bir başlıkta spoiler içerikli entrysini görüp profiline engellemek için girdiğimde "engellemeyi bırak" butonu beni karşıladı. sözlüğün yine harika çalıştığına dair bir kanıttır ayrıca.
  • bombok olaydır. debe zaten artık siki tutmuş. bir de üstüne engellediğim yazarın entrysini debede görüyorum. yönetim bu soruna bir çare getirmezse satıp gideceğim hesabı.
  • bugün 2.defa karşılaşıyorum.engellediğim aktrollerin entry'leri gözüküyor.engellemek için profiline giriyorum adam zaten engelli?????

helal kanzuk çalışmaya devam bi bok beceremeseniz de moderatörler kadın diye sizi alkışlayalım çünkü mericlik bunu gerektirir.

t:ekşi sözlüğün boktan bir durumu daha.
    hele karma gelsin o zaman görürsünüz sözlük twitter'a dönecek.hatta daha boktan olacak neden?çünkü entrymiz gozukmeyecek popüler değiliz diye ahahahah sikeyim yapacağınız işi afedersiniz.
  • sözlüğün bir bug'ı.

lan adamın yazdıklarını görmeyeyim diye engellemişim daha önce bir başlıkta denk geliyor tekrar engelleye basıyorum zaten engellemişsin uyarısı geliyor.

o kadar yazılımcı var şurada neredesiniz eyyy backend developerlar, full stack seniorlar??
  • ne zamandan beri çalıştığını merak ettiğim hede.

okuduğun başlıkta artık engellediğin yazarların entry'lerini görmüyorsun. müthiş olay.
hesabın var mı? giriş yap