şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ey hayatım boyunca regl olmayacagım cunku şükür kocaman pipim var diyen erkek insan evlatları, sanıyor musunuz ki bu rutin sizi etkilemeyecek. sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz, biraz dikkat ve özveri ile yakınınızdaki kadınlarla ilişkileriniz regl yüzünden etkilenmeyebilir. buyrun kurallarınız :

  -mümkünse en yakınınızdaki bir kaç kadının regl dönemlerini ezberleyiniz, anneniz ve sevgilinizin örneğin. bu size kolaylık sağlayacaktır.

  -regl dönemindeki bir kadına asla ama asla ısrar etmeyin. oraya gidelim, şunu yapalım, bunu yiyelim demeyin. alacağınız tepki pek de hoşunuza gitmeyebilir.

  -bu dönemde kadınların psikolojisinin asla tam anlamıyla çözemeyeceğiniz bir hale geldiğini unutmayın, çözmeye çalışmayın sadece kabullenin. senin neyin var, amaan çok abarttın gibi cümleler kurmayın.

  -yanına giderken mutlaka bir şeyler alın, hoşuna gideceğini bildiğiniz bir şeyler. illa yiyecek olmak zorunda değil, uzun zamandır izlemek istediği filmin dvdsi kocaman bi çikolatalı pastayla beraber kadını havalara uçuracaktır.

  -asla ama asla ağrısını hafife almayın. tasavvur edemeyeceğiniz bir ağrıdır çünkü bu. ağdanın ne kadar acıttığını tecrube edebilirsiniz belki ama regl sancısı biyolojik nedenler yüzünden sizin malesef asla yaşamayacağınız türden bir şeydir.

  -unutmayın, regl olmasaydık eğer siz de olmazdınız. o yuzden saygılı olun, sakin olun, hoşgörülü ve sevecen olun, kırdırmayın kafanızı.
53 entry daha