şükela:  tümü | bugün
22 entry daha
 • 1 haftadır beşiktaş'ta kalıyorum ve üzerimde göztepe forması sweeti ile 1 haftadır çarşıda geziyorum.balıkçılar çarşısı olsun midye kokoreç yemek olsun gittiğim her mekanda beşiktaş taraftarı gayet güzel olumlu şeyler söylediler göztepe'miz için.bir kişi laf atıp yan dahi bakmadı..bazen takıldılar midye ne kadar sorusuna 1 lira ama göztepe'lilere 2 lira veya göztepe inşallah ligde kalır,göztepe gibi takımlar düşssün istemeyiz,tamer hocayı hemen kaptınız vs.. gibi gayet düzgün efendi şakalaşmarda bulunduk...

  diyeceğim şu ki burda ortamı germeye çalışan hayatında bir kere beşiktaş'a inönüye gitmemiş televizyon taraftarı olan sözde beşiktaş'lı su katılmamış orospu çocuklarına aldırış etmeyin ben bizzat yerinden bildiriyorum gerçek beşiktaş taraftarı özellikle çarşı gerçektende efendiymiş..takdir ettim..

  hakedenin kazanmasını dilerim.beşiktaş karşısında alacagımız 1 puan bile bizim için hayati öneme sahip..

  haydi bastır şanlı göztepe'm!

  edit: beşiktaş çarşısından 10 kokoreç ve midyeciyi izmir'e davet etmek isterim bugun ki maç ne olur bilemem ama midye ve kokoreçte gerçekten izmir döver..abi baharatlı midye domatesli kokoreçmi olur allasen.gelin bi ısmarlayımda midye kokoreç görün.
  edit 2: su katilmamis tayfadan olanlar yesillendirmeye baslamislar mesaj kutusunu..
165 entry daha