• doğru pluginleri yükleyip düzgün bir ayar çektikten sonra grafik olsun ses olsun süper performans gösteren, pcnize iki adet gamepad bağlayıp playstation manyağı olmanızı sağlayan emulator.

kaillera yada cyberpad pluginleri ile netplay özelliği vasıtasıyla multiplayer destekleyen oyunlarda internetten oynanabiliteside var*.
  • ulan takır takır çalışan alet, tam böyle canın sıkıldığı anda "ulan 2 el crash oynayayım da böyle çocukluğuma gideyim keyfim yerine gelsin." dersin ve joystick'i tanımaz ya. hay ben böyle emülatörün. evet, evet tanımı da bir playstation emülatörüdür.
  • playstation oyunlarını normalden yüksek çözünürlükte takılmadan oynayabileceğiniz bir emulator. fakat ilk önce emulator ayarlarını config etmeniz gerekiyor ki en sancılı bölüm burası. ses, video bios ayarlarını bulana kadar canım çıktı tam vazgeçiyordum ki çalışmayaya başladı. halen bazı oyunlarda sorun yaşasam da uzun bir süre idare eder bu emulator.
  • playstation 1 için en kaliteli ve en iyi performansı alabileceğiniz emulatör. diğer seçenekler ise psx, pcsx-reloaded, psxeven, andripsx'dir.
  • bleem'den çok daha başarılıdır.bleem'in tekken ve street fighter ex 2 dışında adam gibi açtığı oyun yoktur.bleem çoğu oyunu hiç açmaz yada bir kısım sorunlar ile açar.genelde seslerde problem çıkmaktadır.bleem zaten parayla satıldığından sony'nin açtığı dava sonucu rahmetli olmuştur.epsxe ise yeni donanım ve işletim sistemlerine uyumlu hale gelmesi için hale geliştirilmeye devam etmekte.ayrıca nerdeyse tüm psx oyunlarını sorunsuz oynatabilmektedir.
  • pc icin en populer playstation emulatorlerinden biri
  • ks. enhanced psx emulator

win 9x altinda calisan, bleem kadar olmasa da gayet basarili bir playstation emulatoru.
  • versiyon 1.9 ve üzerindeki geniş ekran hack'i 3d oyunlarda çok güzel sonuçlar verirken resident evil, final fantasy gibi pre-rendering kullanılan oyunların 2d sahnelerinde 3d objelerin yanlış konumlanmasına neden olur.
  • son versiyonu olan epsxe 1.7.0 ile mükemmel olmaya doğru emin adımlarla ilerleyen playstation emulatörü. ` : tekken 3 takılmıyor` *
hesabın var mı? giriş yap