• şu an ki haline bakılırsa ptt'den beklenmeyecek şekilde yenilikçi.
  • türkiye'nin ilk üç boyutlu çevrimiçi alışveriş merkezi imiş. gün itibarıyla yayın hayatına başlamıştır.

http://www.epttavm.com/

edit: site beta aşamasında olduğundan davetiye olmadan üye olunamıyormuş. bir garabet olmasa şaşırırdık tabi.
  • nedir ne değildir diye bakmaya yeltendiğimde e-mail isteyerek beni üşendirmiş sitedir. üşenme eşiğim gerçekten düşük biliyorum.
  • tükkanlarına girebilmen için vukuatlı nüfus kağıdı örneği, ikametgah ilmuhaberi, vesikalık foto falan da isteseler tam olacakmış, bu haliyle eksik kalmış.

bi bakıyım diyeni "yassah hemşerim" le durdurup üyeliğe zorlayan sikindirik forumlar tadında, kapıdan çevrildiğim yere bir uğramadığımdan beni kaybetmiş site.
  • henüz yeni olduğundan kendi isminizle kullanıcı adı alabileceğiniz site

henüz mağazalarda çok az ürün var ama geliştirilirse işe yarar olabilir...
  • üye olmadan ürünler görülemiyor mu acaba diye merak ettiğim site.
  • tanıtım videosunda binali yıldırım, game of thrones soundtrack'ı ile birlikte kurdela kesiyor: https://www.facebook.com/…o.php?v=10150846555798229
  • nedense bütün "bağımsız incelemelerde" çok iyi olduğundan bahsedilen ama her 100 kullanıcıdan 99'unun en fazla 10 saniye geçirdiği site.

not: pek belli olmuyor ama alış veriş sitesiymiş. ne satıyor bilmiyorum, göremedim.
  • davetiyeler geç geliyor ve spam klasörüne düşebiliyor.3d özelliğini unity üzerine kurulmuş haliyle 3d için unity web player kurmanız gerekiyor , ekran kartına bağlı kalite grafikler üretiyor, kontrollerin geliştirilmesi lazım , tutupda merdivenin içinden geçilmemesi lazım.şuan pek bir boş avm kendileri, özelleştirilebilir avatarınız ile gezebiliyorsunuz ve sağa sola bağırabiliyorsunuz.sağda solda gezen hatunlara salça olmak mümkün bakalım ilerde avm kalabalıklaşınca ne gibi önlemler alıcaklar kırolara karşı.

eksiklerde yok değil temizlikçiler ortalıkta gözükmüyor mesela , ıslak zemin tabelası yok ya ayağımız kayarda düşersek.
  • gelen davetiye ile üye olup siteyi inceledim. tasarımı falan hoş, devlet kurumalarından beklenmeyecek seviyede. bilgisayarlara baktım iki safya ürün listelemişler ve hepsi sony. veri depolama ürünleri sony. kitap iki sayfa popüler yayınlar. inidirm yok. televizyonlar sony. başka ürünlere de bakmadım zaten. 3d dalgasını çözemedim ama pek umrumda değil. şimdilik bişey yok, o yüzden beta, o yüzden davetiye ile üye olunuyor. sanmayın ki içeride şanslı azınlığa mahsus hoş atraksiyonlar var.
hesabın var mı? giriş yap