şükela:  tümü | bugün
  • yazıda belirtilen " türk'ün" ifadesi yerine " arap'ın " ifadesi kullanılmalıydı...
    mesela alfabe türk'ün değildi.
  • eğitimli çomarın zırvası da hiç çekilmiyor.
  • atatürk'ün getirdiği alfabeyle ata'ya sövmek! nankör herif! yallah arabistan'a!!
  • ata'm zamanında bu arap dölü artıklarının dedelerine nasıl koyduysa acısı hala torunlarının dilinde.

kudurun mk arap sevici yalaka çomarları, burası türkiye cumhuriyeti eğer çok seviyorsan arapları ziktir git çöllerinde yaşa.
  • dört harfle yanıtlanması gereken açıklamadır: (bkz: hoşt)

sonra diyoruz ki; bu şehirler, bu caddeler, evler neden zevksiz, kişiliksiz, basbaya çirkin ?

işte bu kafadaki mimarların yaptığı binalar, şehirler bunlar. güzel olması olanaklı mı ?
  • bir sorun bakalım, sitemini neden ecnebi alfabesiyle gerçekleştirmiş bu evveliyatını siktiğimin iti.
    ve ekleyin; annesi yaşıyor muymuş?

merak ettiğim bir şey daha var.
    o üniversitenin gençliği, bu sözleri duyunca nasıl tepki vermiş?
    protesto, eylem vs. girişimi olmuş mu?
    "bütün ümidim gençliktedir" diyen bir ata'ya, sahip çıkamıyorsa bu gençlik söylenecek çok da şey kalmamış demektir.
  • son 16 yılın özeti bu adam.
  • “türgün 100 yıllıg gıyafetiiii” dediği de arapla harmanlanmış bazlama kokulu şalvar. suratındaki güzellikse beni stendhal sendromuna soktu. keşke kendisi de çinçinli torbacı tipinden bi atatürk sayesinde kurtulup 21. yy -ya hadi 21’i geçtim- 20. yy mimarı kılığına bürünse. o cemale yapacak bir şey yok gerçi.

şaka maka ne kadar kabuk tarçına benzeyen tip varsa hepinizin derdi atatürk olmuş, yemin ederim ki zamanında iyi koymuş. bu kalıp hiç bu kadar yerini bulmamıştı. yallah arabistan’a şimdi.
  • hem meczup hem profesör, yakında dünyayı da havaya uçurmaya kalkışır bu.
  • haber olduğuna göre adam olumlu bir şeyler demiş sandım önce ama yanılmışım.

ülkede egemen olmaya çalışan araplar artık bıktırdı.