• (bkz: istifa)
  • cep delik cepken delik. dünya'nın 4. en yüksek faiz veren (reelde ödeyemeyeceği gün gibi açık olan) bir ülkenin prompter'ı bize ne vaat verse ona oy veririz.... hmmm.....

muharrem ince ile canlı yayına çıkarsa, sonucuna dahi bakmadan hepimiz oyumuzu reyize veririz.
  • hiç bir şey.
    inanmayacağım için, vaad etmesi oyumu almaya yetmez.
    ancak yapsaydı alırdı oyumu.
    seçime kadar yapabileceğini sanmıyorum:

akepedeki tüm fetöcülerin yargılanması,
    tvde bütün muhalefet partilerine eşit süre tanınması,
    yandaş gazetecilere söyledikleri yalanların (kabataş mesela) tekzibi olarak tek tek bütün tvlerde özür diletmesi,
    camilerde siyaset yapmayı yasaklaması,
    gibi şeyler.
  • norveç pasaportu ve bir miktar para.
  • ooo kamuoyu anketi, alırım bir dal
  • ilk kez seçilecek olsa şansı vardı ama 16 yıl sonra evreni vadetse kıymeti yok
  • herkes yakın çevresindeki arkadaşları ile '' peki 1 milyon $ verseler?'' muhabbetine girmiştir.hatta lise yatakhanesinden arkadaşsanız bu muhabbet genelde '' abi 5 zenci düşün ama bitince 10 milyon $ anında hesabında olacak.'' gibi yerlere gider.gerçekçi olmak gerekirse, eş cinsel olmamama rağmen ''ulan hep fakir mi kalacağız,çalışmadan rahat rahat yaşamak için yapmazsın sanki g.t'' diyerek kendim ile dalga geçerim.fakat bu şerefsizleri ve kaç senedir ülkede kurdukları düzeni düşününce midem kasılıyor.herhangi bir çıkar karşılığı adımın bunlar ile anılmasındansa zenciler ile kasetim çıksın daha iyi olur.en azından arkamdan '' şerefsiz,yalancı,puşt,hayatımızı sikti'' gibi sözler etmezler.cefasını ve sefasını sürdüğünüz kararlarınız size aittir ama başkalarının emeğini çalarak,hayatını sömürerek elde ettiğiniz ''kazanımların'' hesabını verirsiniz.istediğiniz kadar çırpının ; bazı insanlar için ''simit sat,onurlu yaşa'' bir sözden çok daha fazlasını ifade eder.
  • cevabi “daha az yalan” olan soru.
  • koltuğu muharrem ince'ye bırakırım derse oy veririm.
  • holosko artı bir miktar para
hesabın var mı? giriş yap