• erkan oğur' un yaptığı şey müzik değil, ona başka bir tabir bulunması gerekiyor. lakin serdar ortaç ile meslektaş olarak gösterilemez.
  • esim acmis evde caliyordu uyandigimda. durdum saniyelerce “oha sese bak ya rab” dedim. atheist adami dahi imana getirir rasyonallikten cikartir.

arabesk seven birisi de degilim ancak bosluguma geldi sanirim.

lmm mezunu 65 yasindaki degerli muzisyen.
  • ıcimde bir huzursuzluk vardi açtım erkan oğur'u ne dertler var diye dinlemeye başladım. kus gibi oldum. ciğerime dege dege o söyledi ben dinledim.
  • lise yıllarına dayanır erkan oğurla tanışmam. o günden beri ne zaman canım sıkılsa, moralim bozulsa türkülerine sığınırım.bu topraklara gelmiş en büyük şanstır erkan oğur.
  • bir şarkıda onun izlerini direk farkedersiniz. enstrümanları çalmıyor,onlarla adeta dans ediyor gadasını aldığım.
  • allah uzun ömür versin büyük üstad.
  • (bkz: duayen)

kendisini bir kez üniversitenin kampüsünde açık amfinin yanında görmüştüm, curasıyla birlikte, oturup çay içiyordu ekiple beraber. rahatsız etmeye kıyamadım keyfi bozulmasın diye.

ve evet, saçları yakından da gerçekten beyaz. göz kamaştırıcı derecede.*
  • perdesiz gitara, elini sürmesi yeter. ülkemiz için harika bir değer, idoldür.
  • gerçek üstad'tır. diplomaları ve ödülleri gerçektir. küfürbaz değildir. yanınızdan geçerken sizi tanımasa bile başıyla selam verecek kadar naziktir.

kısaca hasan cihat örter değildir. hatta anti hüstad'tır.
  • bir ay doğar ilk akşamdan geceden ..... diye başladımı türküye değmeyin keyfime
hesabın var mı? giriş yap