• abartılacak bir şey değil, daha bu sabah reddetmişliğim var benim;

-günaydın, gel sana bi tıklayayım sabah sabah, uykun açılır.
    +lan oğlum bi siktrget la.

(bkz: ev arkadaşı diyalogları)
  • yanlış anlamıştır. tekrar sorun.
  • bir kere benim de başıma gelmişti. çok kötü bir şey gerçekten..

neyse sonra baktım ben de erkeğim, adama hak verdim tabi amk.
  • kızı beğense bile mümkündür. nasıl mı? o an canı istemiyodur. yorgundur iki saat güreş duş al falan gözünde büyüyodur, keyfi kaçıktır, işi vardır çalışması gerekiyodur, belki bi rahatsızlığı vardır geçene kadar kıza bulaştırmayayım diyodur o nedenle bahane uyduruyodur, arkadaşı kıza aşıktır, kızla sevişecektir zaten eninde sonunda ama sevgili olma gibi bi olasılık varsa ilk seferinin alkollü olmasını istemiyodur daha akılda kalıcı olsun istiyodur... sebepler çoğaltılabilir.
  • bazen adamlığının kanıtıdır, bazen adam olmadığının.
  • bu kadar yadsinmasina sastim. nedir lan bu? sanki hepimiz amgot pesindeymisiz gibi?

cani istemiyordur, piclik yapasi vardir(ki favorim bu)?

kadinlarin bu kukusunu bulunmaz hint kumasi sanmasi beni nasil eglendiriyor var ya ahaha.. en buyuk zaaflari da bu zaten.
  • sadece aşık olduğu kadınla sevişen erkektir. her önüne gelenle yatmak zorunda değildir erkek, seçicidir.
  • (bkz: yokum diyor)
  • dalgınlığına gelmiştir de erkeğin ondan reddetmiştir. sevişmek isteyen hatunun, alışverişe çıkalım, dediğini zannetmiştir mal. dinlemiyor ki.
  • kadını hırslandırır.. hırslandırmayabilir de.. (bkz: bi arkadaş) bak bilemedim şimdi..
    ortamda bir erkek daha varsa onu ne yapar bak onu hiç bilemem..
hesabın var mı? giriş yap