• fragmanda geyik olarak görünüp, bütün film bi adamla oskarının geyiğini yapan komikliğin yanından geçmeyen film.
  • komedi türünde çekilmiş, 2013 yapimi yönetmenligini faruk aksoy'un yaptigi fikret kuşkan,
    ali poyrazoğlu, asuman dabak'ın oynadigi 1 saat 59 dakikalık, oscarın hikayesi.
  • id, ego ve süperego arasındaki çatışmayı örneklediği sahne öğreticidir. erkeklerin cinsel dürtülerinin yaşamlarındaki etkisini sahnelemiş güzel bir filmdir.
  • bence bu film özellikle türk erkeklerinin izlemesi gereken bi film :) akılları malum hep oscar'larında olduğu için.. ayrıca 2 şahane oyuncu oynamış daha n'olsun. ben çok sevdim yalnız animasyon kısmı ne kötüydü arkadaş 3d karakterin üzerine video çekip koymuşlar şaka gibiydi..
  • yahu yapmayın şöyle film ya.
    fikret kuşkan'a bayılırım, bence harika oyuncu. ali poyrazoğlu'na ölmesem de, hakkı elbet verilmeli adam oyuncu. el-insaf ama arkadaş koca film bu iki kişiye güvenerek çekilir mi ya? insan utanmaz mı izlerken? ben ne yaptım, güldür güldür skeci gibi oldu bu, sahneye de seyircilerden grup çıkarmışız gibi demez mi? bu ne ya? bir tane oyuncu yok gibi, lise müsamerelerinde daha gerçekçi oynayan çocuklar var. yönetmen dışında tek bir suçlu daha bulunamaz bunun için, o ayrı. ayıp yahu. utanır be insan, utanır. kesik kesik konuşmalar, sahtelikten ciğer delen replikler öğk ya... youtuber izlerim şu filmi sonuna kadar izleyeceğime.
  • çok az entry olmasına şaşırdım doğrusu, bence gayet güzel bir konuyu hallice bir dille betimlemiş bir film. erkeklerin egoları, ikili ilişkileri, cinsel hayatları ve toplumdaki durumlarıyla ilgili yaptığı eleştirilerle takdirimi kazandı

-özellikle hasta hoca arasında geçen sohbetler oldukça etkiliciydi.

-animasyon sahnelerinin kalitesi her ne kadar çok kötü olsada anlatış biçimi ve anlattığı metin benim çok hoşuma gitti.

-velhasıl standart bir türk filmlerinden bir tık yukarda olan ve izlenmesi gereken bir film

-filmin sonundaki şiir gerçekten başarılıydı özellikle son iki dizesi beni çok etkilemişti izlerken ve yaptığım ufak çaplı bir araştırmadan sonra şair'i bulamadım

...bir tek
    ah diyebildim ardından

not: filmin ana konusu oskar lakabıyla aslında "penis"dir
  • fikret kuşkan’ın penis rolünde oynadığı filimdir.
  • harika filmdir. erkekler hakkında herşey gerçekten
  • netflixte denk geldiğim vasat türk filmi.ilk 10-15 dakikasi dikkat çekici ve güzel esprileri barındırmasına ve de filmin iyi bir ana teması olmasına rağmen olmamış bu film.20-25.dakikadan sonra filmin nasıl devam edeceği ve nasıl biteceği tahmin edilebiliyor.sırf bitirmek için izledim tüm filmi resmen.

düzeltme:yazım hataları
  • bayagi underrated kalan filmdir. gayet keyifli bir sekilde izledim. eksisozlukhicbirseyibegenmeyenler.com üyeleri gelmisler buraya da.
hesabın var mı? giriş yap