• narsist değilse ve nefes alıyorsa o kızı kaçırmayın derim.

(bkz: narsist)
  • özetle; tipi olmayan kadındır.

(bkz: tipim değil)
  • herkesin kendine göre bir sebebi olabilir, çok da karıştırmak istemiyorum ama;

oğlum, pilav yapmayı bilmeyen kadın mı olur lan?! yani olabilir de, bence olmasın.. çok saçma gerçekten..

bunlara dikkat etmek lazım.. kadın dediğin pilav, bir çeşit börek ve tatlı yapmayı bilecek.. ha sonra isterse tek seferde beş çift ayakkabı alsın, ses etmem.. yani ederim ama o anda etmem.. zaten buna karşı çıkmayacak adamla evlenmeyin, sorunları vardır..

mesela köftesine hazır harç katan kadınla ne diye evleneyim lan? olmaz yani, mümkün değil..

kadınlar da bana bayılıyordu zaten..
  • ilk entry'yi okuyunca evde kaldığıma emin oldum. (bkz: swh)
  • 1-tüm görenekleri adetleri bilen ve uygulamaya çalışan kız tipi.
    2-pısırık kendini ifade edemeyen kendine güveni olmayan kızlar
    3-fazla yırtık agresif kendi bildiğini okuyan kızlar
    4-klasik ev kızı tipi, çalışmayan, evde oturup günlere gitmekten hoşlanan
    5-yalan dolan entrikadan hoşlanan hayatı böyle sürdüren kızlar
    6-tek eşlilik ve sadakat konusunda güven vermeyen kızlar
    7-daha önce hiç erkek arkadaşı olmamış kızlar (bunu tercih edenlerde vardır ama bu benim listem)
    8-alkol alırken kendini kaybeden ya da kaybetmese de alkol bağımlılığına yatkın kızlar
    9-şımarık kızlar
    10-sürekli pohpohlanarak büyümüş, bir birlikteliğin evliliğin sorumluluğunu kaldıracağından emin olunamayan kızlar
    11-hayatı boyunca ya okumuş, ya gezmiş tozmuş, ya da çalışmış ama hiç ev işi yapmamış hiç mutfağa girmemiş beceriksiz kızlar, evden konu açılınca da 'ayy hiç sevmem ev işi yemek bulaşık falan diye konuya giren kızlar' (e ananı da getir o zaman evlenirken)
    12-sokak kadını gibi her şeyi yaparım hallederim, elimden bişey kurtulmaz tarzında zarafetten, kibarlıktan nasibini almamış erkek fatmalar.
    13-kadınlığını silah olarak kullananlar,
    14-yaygaracı kavgacı tipler ki bir de zeytinyağı oluverirler,
    15-psikolojik olarak depresyona yatkın, melankolik tipler, ya da gerçekten hastalar,
    16-cinsellik konusunda, gelenekçi davranan kızlar (benim listem olduğu için bu şıkkı ekledim)
    17-kendini çok güzel bulan kendini çok beğenen kızlar, bir çoğu da öyle değildir aslında.
    18-kendinin çirkin olduğunu düşünen ve benden daha iyilerine layıksın diyen kızlar
    19-kafası hiç bişeye basmayan ciciş miciş konuşan embesil kızlar
    20-anaç davranan erkeği çocuğu gibi sevip yemesinden içmesine terinden uykusuna herşeyine karışan kızlar
    21-erkeğinden ayrı nefes bile alamayacak gibi olan her şeyi beraber yapmak isteyen kızlar.
    22-ya da herşeyi ayrı yapan kendi kız arkadaşlarıyla takılıp ne olduğu belli olmayan gezmeler tozmalar dedikodular bi oyunlar dolaplar çeviren kızlar.
    23-çirkin kızlar
    23-şişman kızlar
    25-erkeklerle kanka olanlar,
    26-erkeklerin yaptığı işleri yapabileceklerini iddia eden kendi yapacakları işleri de erkeklere yıkmaya çalışan feminist geçinen kızlar
    27-önüne gelenle yatan kızlar (orospular, bunlarla sadece takılınılır, her erkeğin telefonunda bunlardan en az birinin telefonu her daim durur)
  • dışında kalan ve dolayısıyla erkeklerin evlenmek istedikleri kadın tipine tekabül eden tek kadının şişme kadın olduğundan işkillendiğim sınıflandırma.
  • fiziksel olarak beğenmedikleri, dünya görüşü uyuşmayan, özel hayatına dikkat etmemiş günü birlik ilişkiler yaşamış, egoist, nasrsist ve ahlaki değerlerden yoksun bir kadınla evlenmek istemez.
  • terazi burcu kadınları.
  • nazik davranıp ve bununla övündüğü için hatalarını kabul etmemek, bunu ıspat için yarışan,hatasını kabul etmemek için aynı hatayı karşı tarafa karşı kullanan, gelişime kapalı ve tezdüze hayatı normal hayat sanan yarım yamalak bilgilerle herşeyi bildiği sanan kadınlardır.
  • tip sözcüğünü insan için kullanan kadınlar.
hesabın var mı? giriş yap