• demokrasi böyle birşey işte. gayet sağlıklı bir teklif. değerlendirilmelidir.
  • olabilir. olmalıdır. kıyafet kısıtlılığı da ne zaten abi, 21. yüzyıldayız amk!
  • bizim işyerinde böyle.

bütün çalışanlara izin verdim, isteyen istediğini giyebilir. ben sonuçta adamın şirkete faydalı bir iş yapması için ona para veriyorum, onun giyimine kuşamına neden karışayım.

çalışanı iş üretirken rahat bırakıp biraz da ortalama üzerinde maaş verdiğinizde çıkan işler muazzam oluyor.
  • insanlar asıl vazifelerini yerine getirmelerine engel olmayan her şeyi yapabilirler
    şort giysinler ne olacak o gün kalemleri mi yazmayacak sanki
  • çalışan yerine yürüyen takım elbiseleri işe alan gerzek patronların karşı çıkacağı istektir.
  • şort dünyanın en büyük icadıdır.
    şortla da şık olabilirsiniz.
    şort lakayıtlık değil, rahatlıktır.
    hele hele bu sıcaklarda iş hayatına kadın-erkek geçirilmesi gereken bir modadır...
  • başlığı görmemle karşımda oturan arkadaşı şortlu hayal ettim, güzel olmadı.
    hakikaten neden giymiyorlar ki acaba? çok büyük bir haksızlık bu, yaz boyu pantolon giymek zorunda olsam üzücü olurdu.
    bence olan haktır. kullanın.
  • plazada çalışan erkekler için geçerli olabilir.

fabrikada calisan kadınlar olarak biz pantolon ve tisortten başka şey giyemiyoruz mesela. burdaki erkekler de sort giymez. giyse işçiler bunları ciddiye almaz.

ama plaza insanları giysin ya şort. üzüldüm şimdi. kadın erkek giysinler işte. bu başlık altında kadınlara saydırıp durmayın yalnız. kuralları biz mi koyduk? sizin dininiz "kadın pantolon giymesin" diyor. avrupada erkekler de işe uzun sort ile gidiyor yoksa. edit: kafası çalışmayan katran kalpli insanlardan çok garip mesajlar geldi. ışçiler insan degil mi diye. geri zekalı mısınız? öyle bir şey yazmış mıyım? ıscilerimizi çok seviyorum ama güvenlik gereği hepsi ozel tulum giymek zorundalar. adam şort giyse bacağını kaybeder. neyse , bazen memleketteki gerzek sayısının milyonlarla ifade edildiğini unutuyorum işte.
  • bir farkındalık kampanyası yapılırsa alev desenli deniz şortumu giyerek destek vereceğim hak.
  • patolonum eriyip onunla bütünleşmeden önce bu hakkı elde etmeliyiz arkadaşlar.

suistimal edecek arkadaşları şimdiden görebiliyorum (bkz: neymiş efendim mini şort giyince yar**m gözüküyormuş.)
hesabın var mı? giriş yap