• hemen başka hatuna zıplarlar net :) 100$
  • aman zaten arkadaşlarla iddiaya girmiştik,
  • reddedilen erkek yabancı ise, sahip olduğu tüm ön yargıları doğduğunuz topraklar üzerinden size eleştiri olarak sunabilir. batılı erkekler egolarını şişirmek için sizi aşağılamaya çalışırken, doğulular kendi aşağılık hislerinden size ithamlarda bulunarak kurtulmaya çalışabilir. siz de karşınızdakinin duygusal zeka kıtlığına bakakalırsınız.
  • boş boş konuşmak, reddedildiğini kabullenmek yerine ısrar etmek.
  • reddedileceğini düşündüğü birini deli gibi beğensede konuşmaması.
  • hrrrahrrrrragkhhhh diyerek hulk ' a dönüşüyorlar.
  • evimize gidiyoruz ne yapalım. x beni reddetti diye depresyona girecek kadar salak, kendimi üzecek kadar aptal değilim. genelde arkadaşlığı başka bir seviyeye taşımak için birlikte bir şeyler yapma teklifinde bulunuyoruz kadınlara, kabul ederse onu sevebilirim belki aşık olabilirim ama beni reddederse kendimi mi parçalayacağım? hayır :d
  • orospu damgasını yapıştırmak.
  • hemen sen orospusun'a bağlamaları. geçmişte benim de başıma geldi böyle bir tavır. gerçekten insanı incitiyor. diyorum ki "olmaz ben başkasını seviyorum" ki o sırada benim sevdiğim de başkasını seviyormuş sonradan anladım. "hayır ben sana aşığım" diyor. toplamda 3 gün ben onun bana aşık olmadığına, dış görünüşüm beğendiği için şansını denediğine o da bana aşık olduğuna inandırmaya çalıştı. hayır semra kaynana gibi ben aşık olsan sana söylerim'e döndü iş ama adamı biraz taniyordum biliyordum yani. aşk öyle bir şey değil.

aşk yakar aman değmeyin şeklinde ucuz edebiyata başvurmayacağim ama değil işte. neyse en son "ellere var bize yok" diye mesaj attı lan. "ayıp ediyorsun" dedim iyice çirkefleşti. ellere var bize yok demek ne demek ya önüme gelenle yatıyormuşum gibi bak tepem attı yine. artık nasıl bir izlenim verdiysem diye suçu kendimde aradım yine bir süre. oysa yaradiliştan beri default olarak geliyormuş karşıdakinin özgüvenini kırıp onu kırık bardağa çevirmek.

neyse bitereyim aradan baya zaman geçti mesaj attı "haklıymışsın aşık oldum" diye.
    e be mal senin ağzını kırıyım demedim tabiki. aşık adam şimdi bulaşmak olmaz dedim. tebrik ettim. mutluluk diledim.
  • yeni birisi üzerinde çalışmaya başlamak, unutmayalım ki skor sayısına giden yol kabul oranından çok teklif sayısı ile ilgilidir....
hesabın var mı? giriş yap