şükela:  tümü | bugün
 • hiçbir bok olmaz gül gibi geçinip giderler bazıları demiş yok azalarak biterler ,bilmem biterler mi?dünyadaki terörün savaşların saçma sapan şiddetin biteceği kesin
  xx+xx
  2
  edit:bazı sik kırıkları kendini fasülyeden nimet sanıp mesaj atıyor ,burada erkekler yok olsa diyoruz sizin gibi görünümü erkek içi hayvan olanlar değil
 • e biraz can sıkıntısı olur olmaz değil. sıkılırım ben. oyuncağı elinden alınmış minnoş gibi kalırım. yok düşünmesi bile kötü.
  onun dışında her şey devam eder. yok olmasınlar.
 • bir an için düşündüm. gülümseme gelmedi değil. çok kısa ama. biraz daha düşündüm, korkunç olur. feminazilik falan cok eğlenceli bak. işleyişteki bazı yanlışları kafaya kafaya vurmak vs hani güldük eğlendik de, güzel de yaratıklar şu beyefendiler. bazıları tabi hepsi değil. sarılmaları, sesleri, daha güçlü olmaları -iyi amaçlar için- sonra sakalları, yüzünüze hayranlıkla bakmaları, bıdı bıdı tartışmak, tartışmadan sonra sevişmek, uğraşmak, kızdırmak, güldürmek, basbaya güzel yani, icat çıkarmayın erkeksiz yaşam falan. hanımları ve beyleri biraz birbirlerinden uzaklaştırıp, farklı şehirlere yerleştirerek nadir bir araya gelecekleri biçimde bir sistem oturtsak, makul ve verim alınabilecek bir işleyiş olur -zira başımıza ne geliyorsa korumaya çalıştıkları içiçe aile sisteminden geliyor- fakat iki cinsten birinin olmadığı yaşamsal fauna, ekosistemin çarkına sokar. kedileri avlayan ortaçağ mallarının fareli vebadan kırılması gibi.
 • zoofilide önemli ölçüde artış olacaktır.
 • tüm dünyada kalanların 20 yaşında olduğunu varsayarsak

  insan ömrünü 70 yapalım.

  70 - 20 = 50 yıl

  50 x 12 = 600 ay

  600 x 30 = 18.000 gün sonra insan ırkı dünyada kalmayacaktır
 • pozitif ayrımcılığa uğramayan, çevresinden ekstra ilgi görmeyen her kadın delirir. kadınlar zannediyor çevresinde onu yatağa atmak için doğru anı bekleyen meriçler sırf kibarlık olsun diye iyi davranıyor ahahaha. tüm erkeklerin yok olmasına gerek yok 1 hafta tüm dünya erkekleri kadınlara erkeklere davrandıkları gibi davransalar 8. gün bize yalvarırlar nolur eski haline dönsün diye.