• millet bilmediğinden buranın reklamını yapıyor. adamlar gün itibari ile heets için hafta sonu farklı hafta içi farklı fiyat veriyor. gidip soruyorsun 600 lira kartonu. hafta içi soruyorsun 480 diyor. tutturabildiğine. bunun yerine size cratosun hemen girişinin yanında bulunan yiğiter marketi öneriyorum. ** en azından fiyat politikası belli. 470 diyor kartonuna hep aynı fiyat. belki içkileri çok çeşitli olmayabilir ama niyeti iyi.
  • minik kızım ile birlikte çikolatalarını yağmaladığım mekan.

girne limanına yakındır. çalışanlarının suratı pek bir asıktır, ama fiyatları iyidir.

bu arada, ertan market'ten ingiliz çayı aldım. tanesi 34 tl. orijinal. aynı çayı ercan havalimanı'nda 140 küsür tl'ye satıyorlar -- bilginiz olsun.

içki fiyatları konusunda iyidir, ama en iyisi değildir. yine de, buradan aldığınız içkinin orijinal olduğunu bilirsiniz.

ufak bir bilgi: kuzey kıbrıs'ta bir tek rakı orijinal değil. onu da lisans ile ada'da üretiyorlar, ki; türkiye'dekinden daha lezzetli.

ufak bir tiyo size;
    türkiye veya kıbrıs'taki freeshop'lardan aldığınız torbaları atmayın. kasada içkileri iyice kartona sarıyorlar. kartona sarılmış içkileri, el ve/veya sırt çantanıza değil, bu torbalara koyun. green line'dan geçerken bana çok dua edeceksiniz...
  • girne limanda bulunan muazzam içki cenneti mekanı. envai çeşit alkollü içeceği bulabileceğiniz bu mekanda aynı zamanda her marka hellim ve dünya peynirleri, şarküteri ürünl ri, yerli/yabancı çikolata, bisküvi vs abur cubur, çeşit çeşit sigara, çay ve kozmetik ürünleri bulunmakta. üstelik de deli ucuz fiyatlarla. girne’ye gelip de alışveriş yapmak için gidilecek tek mekandır bence.
  • girne'de ki içki alabilecek en iyi mekanlardan ayrıca iyi tütün ve puro çeşitleri de mevcut. sizle çok ilgilenir her sorunuza cevap verirler. içki şişelerini öyle bir paketleme yaparlar ki bavulun içinde kırılması imkansız hale gelir.ama oraya gidince gaza gelmeyin , alkol sınırı an itibariyle 1 yüksek alkolü içki 1 düşük alkollü içkidir, yani 1 viski 1 likör gibi. ancak x ray den geçerken 2 yüksek alkolü alınca da çok problem olmuyor.
  • bu videodan da anlaşılacağı üzere baya sağlam içkiler bulunduran türkiye'ye kıyasla sudan ucuz içkiler satan market. yazın balayında su yolu yapacağımız yer olacak ayrıca*
  • kıbrıs'a her gittiğimde mutlaka uğradığım ve dün itibari ile 6 aylık alkol alış verişimi yaptığım girne merkezde bulunan güzide market. alkol reyonları fazlası ile yeterli. çikolata gibi yan ürünler ercan havalimanında daha uyguna denk gelebiliyor. o nedenle ben alkol ve sigara alış verişimi burdan yaptım. fiyatlara örnek vermek gerekirse;
    -johnnie walker red label 399 tl
    -tekirdağ altın seri (100'lük) 299 tl
    -saki siyah üzüm rakısı (100'lük) 299 tl
    -kremlin vodka 661 tl
    -beylerbeyi göbek (100'lük) 375 tl
    -yeni rakı ala (100'lük) 329 tl
    -glo hyper2 elektronik sigara 399 tl
    -glo hyper2 sigara 45 tl
    kaldığım cratos premium hotel'den taksi ile gidip geldim. otelin önünden 20-25 dakikada bir minibüsler de geçiyor ancak bu mevsimdeki hava sıcaklığı nedeni ile beklemek hiç mantıklı değil. taksi ile yaklaşık 10-15 dk civarında sürüyor ve fiyat tek yön 200 tl.
  • 2019 nisan ayında ;
    1 litre jack daniels’ı 100,
    1 litre jim beam’i 70 ,
    0.7 litre jagermeister’ı 80 tlye satın aldığım ,girnede bulunan,
    harvest marka envai çeşit meyveli sigara bulabileceğiniz, alkollü çikolatalar alabileceğiniz market.
  • inanılmaz derecede ürün yelpazesi olan, alkol kullanan insanlar için babil'in asma bahçeleridir. alkolün yanında çeşitli ithal çikolatalar, şekerlemeler, puro ve tütün mamülleri bulunur. fiyatları girne piyasasına göre iyidir ama erülkü süpermarket bi tık daha ucuzdur ertan'dan he erülkü'de ertan kadar çeşit bulamazsınız o ayrı mevzu. türkiye'de kolay kolay göremeyeceğiniz 15-20 bin tl bandındaki viskileri mevcuttur raflarında.

lefkoşa'da bulunan muadili ise benim adım cemil offlicence
hesabın var mı? giriş yap