• adamın övdüğü 2 dakika yaşamıyor.

tık

bir değil iki değil her dediği falso adamın. çok değişik bi cins kendisi.
  • arada sıkıntıdan açıyorum. sürekli birilerine yalvarıyor lütfen bize bağlanın diye. kimse bağlanmıyor. fenerbahçe - beşiktaş maçı için ne demişler diye youtube'dan tekrarını açtım. fikret orman başkanım lütfen bağlanın diyor. ulan ertem sizi kimse ciddiye almıyor ki. laf olsun diye izliyor. size en fazla hakan hepcan bağlanır.
  • "sen benim yüzüme uçan tekme atmazsan benim yüzümden kan çıkmaz mı?"

bu nasıl soru ertem. kitlendim kaldım.
  • bakalım bu sefer nereye yanlayacak.

(bkz: melih gökçek'in istifası)
  • "atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyor, cumhuriyet bayramınızı kutluyorum"

hemen ardından

"sayın cumhurbaşkanımızdan bu akşam davet ettiği cumhuriyet bayramı resepsiyonuna katılamadığımız, yayın dolayısıyla katılamadığımız için çok özür diliyorum, affına sığınıyorum. bu şanlı ve gururlu davete katılamadığım için çok üzgünüm." benzeri şeyler diyen sunucu.
  • bir futbol programı moderatörü, çalışkan fakat aptal sunucu. başkanları, liderleri yalamaya bayılan insan.

her beşiktaş maçı sonrası beyaz futbol programının bir muhabiri ertem şener’i temsil ederek şenol güneş’e bir veya iki soru sorar. sorulardan sonra şenol güneş ertem şener’in muhabirine öyle cevaplar verir ki adeta muhabirin ağzına sıçar. verdiği cevapları dinlerken ben oturduğum yerden utanıyorum. bunların sonucunda da ertem şener şenol güneş’e seslenir: “ya şenol abicim, çok sinirlisin keşke bu kadar sinirli cevap vermesen :( bak biz seni çok seviyoruz :(“ der.

geçen denk geldiğim programda yine bir beyaz futbol muhabiri, kayserispor oyuncusu olan deniz türüç’e “ayağına darbe almışsın, bize ayağını gösterebilir misin yarayı görelim” gibi anlamsız bir soru sordu, deniz türüç’te “hayır, neden böyle bir şey yapayım” gibisinden bir cevap verdi, doğal olarak. daha sonra da ertem şener denen program sunucusu deniz türüç’e “sen kimsin, sen nasıl futbolcusun, sen bizim muhabirlerimizle nasıl böyle terbiyesizce konuşursun, o benim muhabirim onun hakkında böyle konuşamazsın, ayağını göster diyorsa göstermek zorundasın.” diye sitem etti.

yorum yapmayacağım, gayet açık sanırım.
  • bu devran döndüğünde ne kılıklara ne hallere evrileceğini merakla beklediğim kişi.
  • işini çok kaliteli falan yapan bir adam değildir. en son kaliteli iş yaptığında kendisi herkesin sevdiği şampiyonlar ligi maçlarının spikeriydi. o günlerden sonra bozdukça bozdu bozdukça bozdu. şu an içeriğinin %10'u futbol %90'ı da bel altı geyik olan bir programın sunucusu olunca çok kaliteli bir iş yapılmış olunuyorsa o zaman okeyim ben de.

he bu arada her şeyi de geçtim daha programındaki yorumcuları istediği zaman susturamaz bunu da bir kenara yazalım.
  • offf ne güzel batışlardasın be ertem.

silineceksiniz.
  • muğla üniversitesinin yüz karası.
hesabın var mı? giriş yap