• 686 sayılı khk ile anadolu üniversitesi'ndeki görevinden ihraç edilen , barış için akademisyenler’in “bu suça ortak olmayacağız” bildirisini imzalayanlar arasında bulunan , akademisyen.

(bkz: 686 sayılı khk)
  • bbc içib röportaj vermiş piyanist. sesinde adeta bir ağıt var, insanı duygulandırıyor.
  • (bkz: #83323616)
  • simdi dagda ki karayilan'la, kalp bobrek yiyen isid'liye, coluk cocuga tecavuz edip, kafa kesen el nusraciyla, bu kadincagiza verilen sifat ayni yani degil mi?
  • ben bu kadını hiç tanımıyorum. ama bugün çıkan röportajını birkaç sefer izledim.

suçun büyükse büyük ceza alırsın, suçun normalse normal ceza alırsın, azsa az. yani suçun varsa cezanı çekersin. ben anlamıyorum bu insanlar daha önce devlet politikası olan şeyi söylediler diye resmen işkenceye maruz kalıyorlar. söyleyecek o kadar çok şey var ki. ama eğer memleket gerçek demokratik bir düzene ulaşırsa bir gün, kim bilir ne kadar tazminat ödeyeceğiz bu insanlara. bu görememek çok garip.
  • khk ile ihraç edilen akademisyenlerden birisi.sebebide işte malum bildiriye imza atması.sonucuda vatan hainligiyle suçlanarak önce ihraç edilmesi daha sonra ise pasaportuna el konularak yurt dışına çıkma yasağı getirilmesi.
  • nesin matematik köyü'nde beni kil ile tanıştırmış olan, nasıl tanımlayacağımı dakikalarca düşünmeme sebebiyet vermiş pek güzel insan. bir yandan kil ile uğraşırken diğer yandan kilden yola çıkarak hayat hakkında söylediği sözler üzerinde uzuun uzun düşünülesi.

umuyorum ki mutluluğu baki kalır.
  • duruşma olmadan beraat etmiş geçtiğimiz hafta içerisinde.
hesabın var mı? giriş yap