• kusura bakmayın bu eşle değil götle alakalıdır. ülkemizde hala her göte tanganın seksi olduğunu düşünen zihniyet hakim ve maalesef değil.
  • kalçaları güzel bir eş bulursam neden giydirmeyeyim? yürürken şaplak bile atarım üfff. benim eşim değil mi sonuçta :p
  • yakıştırıyordur eşi de istiyorsa giyer. neymiş tangaya üfv ederlermiş, başörtüsüne de üfv eden sapıklar var. amk sana bile üfv ediyorlardır yani. herkesin kulağını tıkıyacağına köpeğin ağzını bağla
  • (bkz: ben istemem vallahi)
    kocama yakışmaz diye düşünüyorum
  • ben giymesini isterim, poposuna güvenen borazancı başı
  • agzinin tadini bilen bir dunya vatandasidir
  • eşinin bikini giymesini istemeyenler, xhamsterda surfing yapıyor.
    iki yüzlülük yapmaya gerek yok.
    senin kapalı eşin için de hijab diye bir kategori var.
    valla ben tesettürden daha çok tiksinirim.
  • sütyen giymeden dışarı çıkmak başlığında "ben yıllardır giymiyorum zuhahah" esprisi yapan erkekler vs bu başlıkta "kocama yakışmaz xd" esprisi yapan kadınlar. kahkaha tufanı resmen, mizah şov.
  • giysiye çok anlam yüklüyorsunuz. açın izleyin youtube var önünüzde brezilya, arjantin, ispanya plajlarını. bir görün be kardeşim insanlar ne kadar rahat, huzurlu ve eğleniyor. kendi stresiniz ve gerginliğinizde battıkça batıyorsunuz.
  • eşinin götünün yanaklarını milletin görmesinden rahatsız olmayan erkektir. normal bikini neyine yetmiyor kadının?

edit: biz giysiye anlam yüklemiyoruz, ülkede cinsel açlığın ağababası var. millet yokluktan karı bulamayıp eşek sikiyor, köpek sikiyor, tavuk sikiyor, damacana sikiyor ulan ülkede. burası brezilya değil.
hesabın var mı? giriş yap