• her daim böyledir bu. en azından eski sevgilinin yeni sevgilisinin senden tipsiz olması hep geçerli olacaktır.
  • biriyle çıkmaya başlanılırsa düşülmesi muhtemel durumdur.
  • aslı eski sevgilinin yeni sevgilisinin sana tipsiz gelmesidir. kıskançlık, sende olanların onda olmaması, "aa bunu mu beğenmiş!", "ben süperim." "bu toprakları ben yarattım." diye gider.
  • büyük yanılgıdır, insan psikolojisidir. dünyanın sekizinci harikası olsa; gözünün üzerinde kaş vardır, koca götlüdür, çarpık bacaklıdır, gerizekalıdır. değişmez.
  • ayrıldıktan bir süre sonra karşılaşılan eski sevgilinin göze her zamankinden güzel görünmesinden hemen sonra gerçekleşen olay.
  • hep öyle olur lan nedense. demek ki her şeyin tip olmadığını anlayan eski sevgili " lan yakışıklı/güzel le çıktık da nnoldu bir de buna bakalım " diye düşünüyor. başka da bir açıklaması yok.
  • içime su serpmiş olaydır. adam bildiğin kel çıktı aq. kızlara güvenmemek lazım hacı dedikleriyle eylemleri uymuyor nitekim.
  • eski sevgilinin yeni sevgilisinin fiziksel olarak aynı sana benzemesi ile kombo yapınca daha bir iç gıcıklar
  • eğer hala eski sevgili özleniyor ise, kıskanılası durumdur. demek ki sevgilinin gözleri gözün gördüğünün ötesini görebilmiştir... demek ki daha ayrı daha özel değer verilmiştir... daha farklı bir bağ vardır belki de... ne de olsa sevilen değil midir dünyanın en güzeli...

ya da tüm bunlar sadece kuruntudur, eski sevgili senden sonra belki de karşısına ilk çıkanı seçmiştir kendine, vakit geçiriyordur...

ya da adam artık standartlarını düşürmüştür kendince, artık ne yaşattıysan... ayıp ayıp...
  • bütün eski sevgililerimin başına gelen üzücü hadise.
    yani gerçi suç da onda. benle sevgili olarak çıtayı öyle bir yere çekti ki diğer bütün erkekler tipsiz oluyor haliyle breh breh.
hesabın var mı? giriş yap