şükela:  tümü | bugün
  • kendinizde özgüven eksikliğini hissettmenize sebep olur. bi yandan da "benden tipsizmiş lavuk" deyip iyi hissedersiniz kendinizi. böyle garip bi hisse de vesile olur.
  • her daim böyledir bu. en azından eski sevgilinin yeni sevgilisinin senden tipsiz olması hep geçerli olacaktır.
  • biriyle çıkmaya başlanılırsa düşülmesi muhtemel durumdur.
  • aslı eski sevgilinin yeni sevgilisinin sana tipsiz gelmesidir. kıskançlık, sende olanların onda olmaması, "aa bunu mu beğenmiş!", "ben süperim." "bu toprakları ben yarattım." diye gider.
  • büyük yanılgıdır, insan psikolojisidir. dünyanın sekizinci harikası olsa; gözünün üzerinde kaş vardır, koca götlüdür, çarpık bacaklıdır, gerizekalıdır. değişmez.
  • ayrıldıktan bir süre sonra karşılaşılan eski sevgilinin göze her zamankinden güzel görünmesinden hemen sonra gerçekleşen olay.
  • hep öyle olur lan nedense. demek ki her şeyin tip olmadığını anlayan eski sevgili " lan yakışıklı/güzel le çıktık da nnoldu bir de buna bakalım " diye düşünüyor. başka da bir açıklaması yok.
  • içime su serpmiş olaydır. adam bildiğin kel çıktı aq. kızlara güvenmemek lazım hacı dedikleriyle eylemleri uymuyor nitekim.
  • eski sevgilinin yeni sevgilisinin güzelleşmek için 2 bira içmediğini bizlere gösteren olaydır.
  • eski sevgilinin yeni sevgilisinin fiziksel olarak aynı sana benzemesi ile kombo yapınca daha bir iç gıcıklar