• nazan kesal’a gençliğinden daha çok benzediğini düşündüğüm kadın oyuncu

görsel

görsel

yok öyle bi şey
  • haber e göre kanunsuz topraklar adlı dizi ile anlaşmış oyuncu.
  • 1992 ankara doğumlu oyuncu kızımız. gördüğüm en güzel türk kadınlarından.hatta biraz orta doğululara benzediği için arap ülkelerinde bolca hayranı mevcut. oyunculuk yeteneğini bilmem ama yüzünde sürekli bir utangaçlık ve mahcubiyet ifadesi var. beşiktaş'lı gökhan töre'nin eski eşi.
  • ne zaman bikinili/mayolu fotoğraf verse instagram profilinde pakistanlıların/arapların ulusal yas ilan edilmişçesine ağladıkları ve kendisini islama davet ettikleri oyuncu.

ve asla tek sefere mahsus değil:
    (bkz: esra bilgiç’in profiline çöken pakistanlılar)
  • hiç sevemediğim oyuncu. ya hani bazı insanların kötü auraları vardır, kötü hissiyat verir, kanınız ısınmaz ya.
    misal (bkz: idris nebi taşkan) gibi.
    bir de bu hanımefendinin benzerleri de var. bir ara karıştırıyordum hangisi diye.
    bestemsu özdemir
    deniz barut

haksız mıyım sevgili suserlar? benzemiyorlar mı??
  • oyunculuğunu beğenmiyorum ancak aşırı güzel bir kadın aşırı.
  • kanunsuz topraklar'da gerçekten çok başarılı ve klas bir oyunculuk sergiliyor. adeta o dönemden bir genç kadını karşımızda izliyoruz. belli ki daha da güzel işlere imza atacak ileride.
  • çok çok güzel bir kadın olmakla birlikte henüz tam dizisini bulamamıştir kendisi.biraz da rol yeteneğini gelistirmesi gerektiğini düşünüyorum. donuk duruyor sahnede.
    kanunsuz topraklar evet fena bir dizi değil gibi ama yok yine de bu dizi de onu parlatacak,işte bu diyebileceğimiz bir dizi değil . ve evet yine böyle efsane bir dönem dizisi olabilir bulunması gereken proje.ama böyle cidden ses getirecek kaliteli bir yapim olmalı artık rol alacağı iş.çünkü o tip bir duruşu ve güzelliği var kendisinin.ne diyelim yolu, şansı açık olsun...
  • çok güzel bir kadın. ifadesinde bir hüzün var.
hesabın var mı? giriş yap