• çıkmış. vallahi çıkmış. şu an yazarken bir yandan da leblebi gibi götürüyorum. arkadaş bu ne lezzettir ya? daha sütlü ballının şaşkınlığını üzerimden atamadan, tadına doyamadan bugün markette görüp aldım bir tane de bundan. misler gibi bir bağımlılığım daha oldu. en sonunda yemeden içmeden kesilip hayatımı eti hoşbeş çeşitlerini yiyerek geçiricem.

misler gibi de reklamını yaptım adamların. eti'cim bir koli postalarsın artık tahinli ve sütlü ballıdan bunun üzerine ehehe.
  • içinde glikoz şurubu olan hiç bir ürünü yemeyin arkadaşlar..
  • paketi bitirmeden duramıyorum.
    kesinlikle baymıyor ve ufak paketi bir anda tüketebiliyorsunuz.

buradan yetkililere sesleniyorum, lütfen büyük boyu da raflardaki yerini alsın!

(bkz: tarifi imkansız lezzetler)
  • 35 yıllık ömründe en çok sevdiğin iki lezzet nedir deseler, gofret ve tahin derdim.
    gofretin her türlüsüne ve tahinli olan her şeye hastayım.

sen tut tahinli gofret yap...

bu akşam gördüm ilk defa.. hemen aldım.
    daha yemeden, bu ürünü üretimden kaldırırlarsa naparım diye üzülmeye başladım.

incirli biskrem ve eti bumbonun ardından bile böyle hüzün yaşamamıştım.

bu yaşa kadar hem etçil hem otçul takılan bir yaşam formuyken, bundan sonra tahinli hoşbeşçil olmaya karar verdim.
  • çok lezzetli, helva gibi ama gofret. lezzet uygarlığı sloganını hakediyorlar. hazır bu giriyi yazarken firuz kanatlıya rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. onun gibi vatandaşlar yine yetişir mi acaba bu ülkede?
  • her yediğimde obafemi martins taklaları attıran gofret.
  • tahin hastası bir insan olarak mükemmel bulduğum üründür.
  • niye kaldırdın eti mis gibi gofretti be
hesabın var mı? giriş yap