• an itibariyle, beni anırta anırta güldüren kanal. behzat ç.' yi yıldız tv' den izlememden mütevellit kapatmayı unuttuğum, üstüne de kulak kabarttığım, yayına bas bas bağıran ve para dağıttığını iddia eden bir erkeğimsiyle devam eden kanaldır. cevap istiyormuş kendileri. "gizli şehri bulun" temalı bi yarışma bu.

-alo efendim nerden arıyosunuz?
    +almanya!
    -nedir cevap?
    +anayın amı!
    -hıı o ağhh diğil o efendim!

ahahaha "anayın amı" diyen dayı, her yerinden öpüyorum.
  • milli maçı vermiyorlar. vallahi ayıp ediyorlar. milli maç verilmez mi yahu?

bu konuda yarifransizyariturkadam'ın serzenişidir:

"milli maçı vermemek ne demek ulan?!, hanı şampiyonlar ligi maçlarını vermezsin yayıncı kuruluş izin vermiyor diye, ama milli maçı niye vermezsin ha star tv'in avrupai kanalı?"
  • sampiyonlar ligini verecekmi diye merak ettigim kanal.
  • türksat 1c'de mart başında star'ın yerine geçen kanaldır bu. başta oldukça zararsız, sadece bir isim değişikliği olarak kabul görmüştür. (bkz: sonun başlangıcı)
    7 mart 2006 barcelona chelsea macinın hemen öncesi tüm hazırlıklar tamam beklenirken bir anda giren "az sonra: ibo show" ibaresiyle bir anda ortalığı karıştırır.
    panik içinde mevcut kanalları taratırken gürcü rustavi 2 kanalı hızır gibi yetişir, 10 senedir izlenen star'da şampiyonlar ligi keyfini bitirir, ve bizi de gurbette sabri ugan'dan mahrum bırakır.
    o günden beri, şampiyonlar ligi maçlarında euro star'da ibo show verilmektedir.
  • doğan tv bünyesindedir. doğan tv yayın grup başkanı murat saygı, bu kanalda yayımlanması planlanan "avrupa starını arıyor" programı vesilesiyle katılımcılardan toplandığı rivayet edilen (kanal 7 vasıtasıyla yayıldı bu rivayet) 6.5 milyon dolar için açıklama yapmış.

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=48274
  • star televizyonu'nun eurasiasat 1 uydusunda 12652 v, sr 22500, fec 5/6 parametrelerindeki, reklamlar vs hariç paralel yayını olan, avrupa versiyonu...

ayrıca;
    (bkz: eurostar)
    (bkz: eurostars)...
hesabın var mı? giriş yap