• görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel

ampul değiştirmeye üşenirim ama kendi bahçe mobilyamı yapmaya üşenmem
  • şu ana kadar her şeyi tamir ettim, bundan sonrası rabbim büyük…
  • bu benim için bir hobi
  • edemeyecegim birseyse de bi youtube'dan, google'dan aratip bakarim… belkide ustesinden gelebilecegim birseydir diye. ya da satin aldigim yeri arar sorarim, daha once benzer bir durumla karsilasip sizi arayanlar oldu mu?

burda onemli olan basindan savmak degil, cozum aramaktir! o zaman basariyi elde edersiniz!
  • çözüm odaklı ve (bkz: buyrun benim) dedirten erkektir

en son halledemediğim şey elektrikli demlik olmuştu. üşenmesem onu da yapardım.

meslek: boş işler uzmanı (full stack dev.)
  • belirli bir süre sonra farklı problemler doğuruyor olsa da, gayet memnun olduğum durum diyebilirim.

doğurduğu problemlere gelecek olursak; kendi başınıza yapabileceğinizi bildiğiniz bir iş için göz göre göre kandırılmayı göze alamıyorsunuz ve bütün işler sizi bekliyor.

alet edevat gerektiren konularda ekipman temin etmekten orta ölçekli bir atölyem oluştu diyebilirim. geçen gün küçük bir folyo kesim işim oldu. silhouette cameo almaya niyetlendim ama maalesef ki piyasaların durumu nedeniyle yanaşamayıp; 10 liralık malzeme kullanılan işe 100 lira vererek enayilik çizelgeme bi çizik çaktım.

yapamıyorum efendim, benden daha kötü yapacakları iş için kazıklanmaya ve tavırlı tavırlı konuşmalara tahammül edemiyorum.
  • her türlü ortama girip çıkmış erkektir. esnaf arkadaşlarıyla iyi geçinmesini bilen erkektir.
  • 30 yaş üstü genel kültürü yüksek. kişisel gelişimini tamamlamış. ne istediğini bilen. etrafındakileri yönlendirebilen. az çok herşey hakkında bilgisi olan. zeki ve elit bir bireydir.

toplumca herkes tarafından saygı görür. nereye girse imrenilerek bakılır.
  • canım babamdır.

hatta bazen abartıp garanti kapsamında ki elektronik aletleri de, " dur, şuraya bir vida sıksam düzelir" diyerek tamir etmeye çalışıyor , zor durduruyoruz.
  • olmayan erkektir.
    kombinin ntc ve 3 yollu vanası değişecek, yiyorsa tamir etsin.
hesabın var mı? giriş yap