• birbirimizle cinsel hayat.

ps: düzeltmiş. ama komikti.
  • " ufak tefek şiddet içerikli"

edit: gene amk malları doluşmuş. feminist değilim. şiddetin her türlüsüne karşıyım.
    bu arkadaş gibi insanları iyi bilirim benim de böyle bir ilişkim oldu adam yalvardı da geri dönmedim çok şükür.
    o da muhtemelen sadece kolunu sarstım falan der. kim kolunu omzunu sarsmaktan travma olur? ne alaka ne saçma.

kadın zaten nafaka istemiyor, mal ayrılığı rejimi yapmışsınız. hakim de 4 günlük evlilikten dolayı nafakayı kadın lehine çözümlemez. yapsa bile kaç lira olacak 300 lira mı? kadın 5 sene boyunca 300 lira için mi başlığı açan arkadaşla beraber oldu? komik misiniz? böyle bir karar verse bile karara itiraz edebiliyorsunuz biliyorsunuz değil mi? ki ortada mal rejimi anlaşması da var.

sadece yazar arkadaşın beyanıyla hemen başlamayın yermeye, iki tarafı da dinlemek lazım. sadece şiddetin her türlüsüne karşıyım. erkeğe yapılana da.

edit2: başlığı açan yazarden editler geldikçe şaşırıdm açıkçası. beraber yaşadığı kadını resmen babasına şikayet etmişsin "senin haberin yok ama 2 senedir beraber yaşıyoruz" diyerek. olayı nafaka meselesine bilerek çekmişsin sen editledikçe olayı anlamadığın iddiasının boş olduğunu görüyoruz. bal gibi de biliyorsun. öfke kontrolun yok, ağzına geleni babasına söylemişsin ve bunları söylemeden önce ama bana hak verin ne olduğunu bilmiyorum diyorsun. beraber yaşamanız
    sorun değil şikayet etmen sorun. her şeye inanıyorsun büyü dahil ama kendinde en ufak ama en ufak bir sorun görmeyip ama ne oldu ki bilmiyorum diyorsun.

o değil cidden senin gibi insanları iyi biliyormuşum.
  • kurtulmuş.

kadına şiddetin azı çoğu olmaz. yapılan hareketleri hafif göstermek o davranış biçimini meşrulaştırmaz.

edit: bu entry'i bildiğin gerizekalı turnusolü işlevi gördü benim için. bilhassa mesaj kutum; kadına şiddeti, bazı sebepler(!) mevcut olduğunda tabi gören beyinsiz yavşakların küfürleri ile dolup taştı. umuyorum ki azalarak yok olacaksınız.

edit2: kadına el kaldırmayı seçenek olarak dahi bile düşünmemiş hemcinslerimin takdir mesajları için ayrıca teşekkür ederim.
  • esini tebrik ediyorum
  • isabetli karar...
  • inanma seni nafakalayacak.

bu feministler de komik cidden. 5 sene önce omzundan kendini silkti diye adamla olan evliliğini bitirmesine alkış tutuyorlar. o zaman niye 5 sene birlikte devam etti de evlendi aq.

bunlar adamı evlilikten soğutur.
  • (bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
    haydi nafaka ödemeye...
  • amaç kendini aklamak o kadar süre başkasıyla evli hayatı yaşayan biri türkiye şartlarında kolay kolay koca bulamaz.
  • ekrem abi iki zara yüz bin verdik bari bi beş dakika daha oyna zardan düşelim be abi
  • yatakta göstereceğin sertliği tartışmalarda göstermişin.bence nafaka istemediğine dua et.
311 entry daha
hesabın var mı? giriş yap