• guzel bir nat geo belgeseli cikar bundan, hd kalitesinde, afrika gunesi altinda.
    o degil de, evli ciftleri eksisozlukteki fantezilere yoneltmek fikrinin fiction dagarcigimiza girmis olmasi da limon ferahligi verdi nedense.
  • olmayandir. ilk seneden sonra, ba$ agrisi ba$ta olmak uzere, bilumum degi$ik bahaneler bulunur, penis yoksunu kesim tarafindan.
  • al takke ver kulah şekline bir cinsel hayattır. başka bir açıdan, ne kadar ekmek o kadar köftedir.
    işin özü, cinsellikle hayatın birbirinden kesin çizgilerle ayrılabilmesi için bireylerin belediye başkanının verdiği yetkiyle nikahlarının kıyılması gerekmektedir. ondan sonra herkes kendi cinselliğinedir.
  • evlenilen ırka bağlı olarak mükemmel sonuçları olabilecek eylem.

ör: rus kızı ve türk erkeği
    italyan kızı ve rus erkeği
    türk kızı ve kim demiştin
  • şu kısa hikayeyle örneklenebilir :
    kadın eve gelir ve kocasıyla en yakın arkadaşını yatakta bulur. inanamayan gözlerle en yakın arkadaşına bakar ve şöyle der: "hadi ben mecburum... da sana n'oluyo?"
  • salt cinsellik açısından, gözlerimi kaparım vazifemi yaparım durumudur bir nevi. şehvetin kalmadığı rutin bir eyleme dönüşür sanki. bunun yanında, eşe sevgi ve bağlılıkla cinsellik ters orantı gösterir. yani seneler geçtikçe eşinize sevginiz ve bağlılığınız arttıkça istemeden cinsel hayatınız renksiz bir görüntü arzeder. sadece evliliklerde değil tüm uzun süreli beraberliklerde aldatmaların çıkış noktasıdır bu tekdüzelik. kanımca, insanoğlunun cinsellik konusunda tek eşliliğe aykırı bir fıtratı olmasından kaynaklanır. sevgi konusunda ise aynı şeyi söyleyemem. bu konuda sevgi ile cinselliği ayırıyorum. zira tek bir kişi sevip diğer insanlarla cinselliği yaşayan birçok örnek görürüsünüz. fakat, istisnalar olmakla beraber aynı anda iki veya daha fazlasını seven insanlara çok nadir rastlarsınız. yazdıklarımın her evli çift tarafından bilindiğine inanıyorum. ama onca seneye, onca yaşanmışlığa rağmen çok az itiraf edilir çiftler arasında bu konu. çok ama çok az olmasına rağmen, iradesine ciddi anlamda hakim olan çiftler aldatmadan yaşarlar bi ömür ama ben bu çiftlerin %1-2 olduğuna inanıyorum. en çok; misal bi on yılını devirmiş evli çiftlerin bizim muhteşem bir cinsel hayatımız var (muhteşemlikten kasıt nedir, o da tartışılır gerçi) veya eşim beni asla aldatmaz, aldatmadı diyen çiftlere çok gülüyorum. baylar bayanlar, o yüzden "eşimi aldattım ama onu çok seviyorum" cümlesini duyduğunuzda burun kıvırmadan veya siktiri çekmeden, dürüst olup birkez daha düşünün derim bu cümlenin ne demek istediğini. son olarak seksist bir düşünceyle yazmadığımı, bıkkınlığın hem erkek, hem de kadın için geçerli olduğunu söylemek istiyorum.
  • evde inek beslemeye benzer. peki, evde boga beslemeye de benzeyebilir.
  • saglikli bir iliski icin muhakkak renklendirilmesi gerekendir. fanteziler ile.
hesabın var mı? giriş yap