2502 entry daha
  • eklenecek video arama özelliğiyle video paylaşım siteleri arenasına güçlü bir şekilde girebilecek sosyal iletişim ağı.o kadar çok video ekleniyor ki bence düşünebilirler öyle bir özelliği de artık.
  • son dönemde ana sayfayı fazlasıyla meşgul eden testlerle sinir bozmaktadır. ben onları gizledikçe yeni testler çıkıyor ve onlar farklı sayılıp yine ana sayfada beliriyor. hadi onun önüne biraz geçtim desem, bir de bu testler bildirimlerde çıkmaya başladı. bazen de beklemediğim adamlardan beklemediğim testler çıkıyor, ona şaşırıyorum. banane lan senin hangi kavak yelleri karakteri, hangi çiçek, hangi böcek olduğundan. bir de name analyzer var, neyse ki onu bir kerede gizleyebiliyoruz.*
  • anasayfada yer alan kendi içinde yönetim ve uygulamalarıyla ilgili bir oylamaya giden site. kullanıcılarından oy isteniyor. sloganları ise ilginç. "your voice your vote". dilini standart olarak ingilizce kullanıyorum. dil seçeneğini türkçe yaptığımda oylama anasayfada yer almıyor.

anasayfada yazan yazı için;

--- spoiler ---

vote on facebook's governing documents
    we’ve revised the two new documents we proposed to govern the site, the facebook principles and the statement of rights and responsibilities, based on your feedback. now, we want you to vote for the system of governance you think is best. voting will close on april 23 at 11:59am pdt. visit the facebook site governance application to learn more, read the documents, and vote.

--- spoiler ---
  • şöyle saçmasapan bir grupla da artık boku çıkmış bir sitedir kendisi*:

"facebook'ta sizin ismini kim aramış,kim yorum yazarken yarıda bırakmış. gör"

artık profil görmeyi filan da geçmiş, yorum yazarken yarıda bırakanları bile gösteriyor. heyt bee!

evet 158.000 küsür mal var bu grupta...
  • video paylaşım şeysiyle mes'ud eden. artık msn'den zilyon tane link gelmiyo ne idüğü belirsiz enazından. zaten daha önemli ne bilgi var arkadaşım facebookta. bırrah.
12547 entry daha
hesabın var mı? giriş yap