• kışın şu günlerinde insanın esrar tarlası yakasını getiren devre mülk tatil konseptli efsane.
  • far cry serisinin tartışmasız en iyi oyunudur benim için. tüm oyun boyunca ağzımıza sıçmasına rağmen vaas denen elemanı oynadığınız karakterden bile çok seversiniz. şeytan tüyü var pezevenkte.
  • efsane bir oyun, oynadığım en güzel oyunlardan biri. oynayın, oynatın. ama öyle hemen görevleri tamamlamayın, haritayı keşfedin, korsan avlayın, hayvan avlayıp craft yapın, haritada olan görevleri yapın...
    söylemeden geçemeyeceğim, müzikleri efsanedir.
    --- spoiler ---

oyunu 2 kere bitirdim, birinde arkadaşlarımı diğerinde citra'yı seçtim. açıkçası citra'yı başından beri gözüm tutmamıştı, manipülasyon ustası olduğunu fark ettim, hem cinsim sonuçta anladım. ayrıca benim orada gül gibi manken mi manken oyuncu mu oyuncu sevgilim, arkadaşlarım ve öz kardeşim var, sen kimsin köpek diye sormazlar mı insana? zaten citra'yı seçtikten sonra iki seks ediyorsunuz ve sizi öldürüyor. manipülasyon ustası demiştim, amacı uğruna kullandığını kanıtlamış oldu benim için. yani sonuna kadar arkadaşlarımı destekliyorum. ne kadar onları seçtikten sonra adada kalsakta, ki bu da oyunun saçma bir detayıdır benim için.
    --- spoiler ---
    ayrıca oynadığımız karakter efsane yakışıklıdır, arada açar libido tatmini yaparım. (bkz: jason brody)
  • --- spoiler ---

yeni bitirdiğim oyun. geçenlerde de youtube'da final bölümünden spoiler yemiştim. hemen kapattım tabii ancak gördüğüm şey ana karakterin elleri bağlı bir kızın boğazını kesmesiydi. oyuna başlayınca anladım ki bu kız bizim elemanın kız arkadaşıymış.

lan develer bütün oyunu, bu orospu oyunun sonunda ne yapacak acaba diye izledim. sonradan saçma sapan bir şekilde arkadaşlarını öldür veya kurtar seçeneği veriyor oyun. lan oyunun asıl amacı o arkadaşları kurtarmak manyak mısınız lan siz böyle son mu olur? hayır yani hiçbir gerekçe yokken neden öldüreyim arkadaşlarımı bari bir neden bulsaydınız ona saçma deseydik o bile yok.

--- spoiler ---
  • mükemmel bir oyun olmasının yanında beni komodo ejderi denen gudubetle de tanıştıran oyun. bu ne iğrenç, ne menem, ne tiksindirici bı şey arkadaş. yeminle binlerce kilometre uzakta böyle birşeyi yaşadığını bilmek bile tüylerimi ürpertiyor. oyunu oynarken de bunların saldırısına uğrayıp çığlık attığım çoktur.
  • ezhel ile birlikte esrar tarlalarını yaktığımız oyundur efendim.
  • felsefesi olan efsanevi oyunlar arasındadır benim için. ne demiş nietzsche abimiz canavarlarla savaşmayı göze alıyorsan canavar olmayı da göze almalısın.
    an itibari ile 24 tl olan oyun frycry3
  • ubisoftun bala göte başarılı olduğu nadir oyunlardan birisidir.ilginçtir o sene çıkan reklamlarla pompaladıkları ac3 daha az sevilmiştir.klasik ubi mantığı "ulan tuttu bu sefer bu hadi bunuda her sene yapalım" olayına dönmüştür.ama yer mı yılların gamerları bu oyunu? yiyen yiyor tabi ama far cry 3 ün bu kadar başarılı olmasının sebebi şüphesiz vaas montenegroyu canlandıran michael mandodur.
  • metacritic'in "must play" listesinde olan efsane oyundur. diğer adaya geçene kadar çok ciddi şekilde lost havası estiriyor oyun. ölmeden önce kesinlikle bu oyunu oynayın. ama öyle hemen bitiricem diye uğraşarak değil. ilmek ilmek. en az 25 saat vererek bitirin ki keyfine varın. iyi oyunlar
  • sene olmus 2018 bu oyun steam de 100 lira üstü fiyata sahip.e haliyle alamadık indirdik bir şekilde fakat arkadaşımla oynayamıyorum linkler kırılmış.hala neden bu kadar pahalı anlam veremediğim oyun
hesabın var mı? giriş yap