• az once dogrulari konusurken sik sik kestiler sesini, haberturk canli yayinda yardim cagrisi yapti engellediler adami gecmisi iyi veya kotu suan gercekleri aktariyor.
  • hatay'ın sadece bir caddesinde duruyor gezmiyor bakmıyor etrafına, zira konya büyükşehir belediyesi şehirde su sorununu çözmek için seferber olmuş durumda lakin haberi bile yok.
    belediye başkanını takip etmesini tavsiye ederim.
  • ya kafasına bir şey düştü, ya da artık kendisi bile ikna oldu akp'nin seçilmeyeceğine.

yoksa bu izlediğim bildiğimiz faruk aksoy değil. bu adam akıllanacak bir adam da değil normalde.
  • böyle giderse hatay elimizden çıkacak, suriyeli şehri olacak, vatandaşları göçüyor diyor şu an kendisi.
  • şu an habertürk programında soylu yağma yok dedi ama mahalle mahalle isim isim bende liste var diyor. demografik yapının değişeceği yönünde de konuşuyor. helal olsun.
  • bu adama ne oldu ya? bence vicdan azabı çekiyor ve doğruları konuşmak zorunda kalıyor.
  • az önce yağma oldu ben yalan söylemem dedi ben şok. şimdi de hatay' in cumhuriyet şehri olduğunu öyle kalması gerektiğini söyledi. valla senin önceki bütün söylemlerini affettim ben şahsen. stüdyoya gelince yeni defter açarız.
  • varsa her türlü hakkımı helal ettiğim adam.
  • 90 derece döndü la bu herif göz göre göre.
  • deprem gününden beri 180 derece vicdani olarak dönüş yaşadı. kübra par konuşturmuyordu adamı bir türlü ama fatih altaylı bıraktığı için rahat rahat konuşuyor.

kardeşim kafanıza taş düşmesi gerekmiyordu bunları anlamanız için? hiç yoktan iyidir diyemiyorum zira 20 yıldır ülkenin geldiği hal ortada.
hesabın var mı? giriş yap