• videolarını, sadece kullandığı ürünler hakkında çeken ve takip edilesi fikirler verebilen, yüzünü göstermeyi tercih etmeyen bir vlogger.

kanalına üye olduğumdan beri ucuz, çok ucuz ve pahalı birçok kozmetik ürün hakkında bilgi edindim. ürün odaklı videolar çekmesini de ayrıca takdir ettim.
  • bugüne kadar gerek youtube kanalı olsun gerek snapchat olsun çok sıkı bir şekilde takip ettiğim blogger/vlogger. daha önceden adını hiç hz.google a yazmamıştım ismini biliyordum ama hiç merak etmedim açıkçası zaten kendini göstermeyi tercih etmiyor bir şey çıkmaz diye.sonra bir videosunu izledim ve acaba hiç google da aratılıyor mudur ya da aratılsada bir şey çıkıyor mudur diye bakayım dedim ve ne göreyim sevgili (bkz: adnan oktar) hocamızın kediciklerinden biriymiş meğersem.hatta kabul edemedim youtube da tüm videolarını izledim küçük çaplı bir şok yaşadım ve şuan kendi kendime inşallah maşallah diyorum.
  • o kadar guerlain ürünü kullanıyor, işi gücü makyaj da nasıl bu kadar kedicik leş gibi makyajla çıkıyor programa, hiç bu kızlara "ablacım sen napıyorsun allah inşallah" demiyor mu çok merak ediyorum. sesi çok güzel, para da bok olsa gerek ki makyaj koleksiyonunu kafamda hesaplayınca rahat 20.000 tl yi buluyorum

(bkz: hesaplayan adamlar)

edit: fakir gibi 20.000 demişim, 50.000 tl rahat vardır orada
  • vay anasını aslında bilinen bir şeymiş kedicik olduğu ben neden kaçırdım bunu acaba. severek takip ettiğim bir vloggerdı şu an şok yaşamaktayım. hayat ne garip, çok zengin bir kocası var onun parasını yiyor kocası izin vermiyor diye yüzünü göstermiyor sanıyordum ben.
  • nam-ı diğer gizem köknar hepimiz sanırım adnan oktarın eski kediciği diye biliyorduk. yalnız güzel kandırıldık çok iyi kandırıldık.
hesabın var mı? giriş yap