• bilmeden konuşanlar ekolünün temsilcilerindendir.
  • entelektüeldir. bu sebeple istanbul dışındaki kentlerde yaşayamaz bu arkadaş.
    ne entelektüellikse neye göre ölçüt alıyorsa, istanbul dışında yaşayan insanları neredeyse tekdüze, hayattan hiç bir beklentisi olmayan insanlar diye ilan etmiştir.

daha çok yazsın bu arkadaş bizde moral bulalım biraz.

(bkz: sakin ol genç adam)
  • bünyesinin hazmedemediği, beyninin kabul etmediği düşüncelerini (yazdıklarını toprak bile kabul etmez) sözlüğe kusmakta olan yazardır kendisi. rahatsız edici troll üslubu; sözlüğe kustuğu fikirlerin yıllar yılı ruhunda yarattığı tahribatın bir sonucu... anlayışlı olmak, üzerine gitmemek lazım.
  • ankara'nın ortasındaki devasa penis ile arasındaki duygusal bağlantıyı kendi elleriyle deşifre etmiştir.
  • sanırım gerçek ismi de fatih altaylı olan ve medyada da rastlanan kişi.
  • "ya ben bu hayati, bu sistemi algilayamiyorum; ya da bu dunyadaki sistem, hayatin mantigi tam bir orospu cocuklugu uzerine insa edilmis" gibi bir mükemmel tesbitle beni çok güldürmüş yazar.
  • nickinin hatrına sözlüğe en azından bi 2-3 bin tl vermelidir.
  • sözlüğe gayet lüzumlu bir yazardır. günlük şeylere geyik geyik yazılar yazıp +1500 karma yapmaya çalışan korkaklar gibi değildir. bildiğini açıkça ve pat diye söylüyor. güzel de yazıyor, kafası çalışan nadir yazarlardan. yazılarını gördüğüm zaman destekliyorum. entry silinme kriterlerine ve nefret söylemi zırvalıklarına dikkat ederek daha da yazmasını bekliyorum. o ve onun gibiler yazdıkça bir çok gencin kafasında daha önce aklına getirmeye cesaret edemediği fikirlerin canlanmasını diliyorum.

uçurulsun, konuşmasın, sussun, sıkıysa gerçekte de konuşsun diyen kabadayı özentilerine gelince: bu ülkede sizin ve atalarınızın ikiyüzlü tavrı yüzünden kimse farklı bir ses çıkaramadığı için müziğimiz bile tek sesli. felsefe yok. bilimsel metot keşfedilememiş. konuşması değil ama insanları etkilemesi engellenmesi gereken sizlersiniz. ve bu ancak kendi fikirlerimizi açıklayarak olabilir.

bi siktirip gidin çay koyun şimdi.
  • bütün inananları geri zekalı olarak yaftalayan inanmadığı için kendisini çok akıllı sanan yazar.
    zannederim inançlarla ilgili ciddi takıntıları var veya küçükken ateşli hastalık geçirmiş.
hesabın var mı? giriş yap