• eli kulağındadır.

istifa edelim de meydan havuzculara mı kalsın ve tüm medyanın üzerinde baskı var sözleri yeter de artar bile.
  • an meselesi olan vukuattır. bekliyoruz
  • normal şartlarda ortaya saçılan tape'lerden, sonrasında fatih altaylı'nın kendini korumaya çalışan yazılarından ve söylemlerinden, hele ki 10 şubat 2014 cnn türk 5n 1k yayını'nın ardından yarın öbür gün gerçekleşmesini beklerdim. ancak kovulmayabilir de. çünkü fatih altaylı bazılarına göre çok şükür ki deli gibi gündem oluşturuyor. insanlar onu konuşurken aslında çoktan bildikleri, ancak ilk kez açıktan açığa ispat buldukları medyanın baskı altında olduğu gerçeğini ısıtıp ısıtıp konuşuyorlar. fatih altaylı da kendini temize çekmeye çalışıyor. bu sırada bilal erdoğan'ın hala ifade vermemesi, reza zarrab'la süleyman aslan'ın mal varlıklarına konan tedbirlerin kaldırılması, yolsuzluklar, polis ve savcıların görevden alınmaları, internet sansürü, milletin bilmemneresine koymak üzere çalışan iş adamları, atv-sabah satışı, bütün bu acayip gelişmelere tek bir "delikanlıca" söz söyleyemeyen başbakan gerçekleri unutuluyor, güme götürülüyor.
  • kovulursa bile "buyugu" gibi cikip magdur edebiyatini super yapacagi icin cok da etkilenmez.

hatta umarim kovulmaz da magdur edebiyatiyla kendini temize cikaramaz.
  • yıllık izne çıkar sonra pişkin pişkin ne zaman adam oluruz diye köşesinde yazar.
  • eskilerin bir lafı vardı "kimin arabası tingirdarsa oraya biniyor" diye maşallah sayın altaylı bu konuda nazlı ılıcak'ı aratmayacak performansta bir insandır. belki hatırlarsınız kendisi radyo ya çıkıp haber başlıklarını okurken islamcı medyayı okumazdi çünkü o zamanki konjonktüre göre başörtüsü karşıtı olması gerekiyordu.

ahmet kaya'nın linç gecesinden sonra da suçlayıci kose yazılarına devam eden kitlenin bir üyesiydi (bkz: arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım) yazısı. sonrasında ise ergenekon karşıtı akp demokratı kesildi, yeri geldi rte ile röportaj yaptığında erdoğan'ın cevaplarını sorulandirdi.

bence artık cok fazla yalaka olduğu dile getiriliyor olmasından olsa gerek kendisi farklı bir alana sıçramaya çalışmaktadır alttan alta da ne kadar dürüst bir gazeteci(!) falan oldugundan bahsetmektedir hatta duyduğuma göre bir ara ısı abartıp ülkedeki en dürüst 20 gazeteciden biri benim falan demiş.

neyse ben fatih altaylı'nın kovulacagini düşünmüyorum çünkü eminim ki patronları da fatih altaylı'nın meslek etiğinin derecesini ve onu kovarlarsa mazlum ayağına yatacaginin farkindadirlar.
  • gerçekleşmesi durumunda birkaç ay sonra sözde solcu gazetelerden birinde yer alacaktır.
hesabın var mı? giriş yap