• hayat boyle adamlara hep gülsün ya. ınşallah sonu mandalinaci gibi olmaz
  • metin ışık lise yıllarımda en sevdiğim dinlediğim sanatçıydı. bildiğim kadarıyla kayseriliydi. laylaylom , ağla gözüm, kader , erciyesten bir yel esti... her neyse bu fatih bulut kardeşim de kayserili. buram buram metin ışık geliyor kulağıma. metin abiyi de acayip bir zevkle keyifle dinlerim. farklı bir yanık ses. fatih bulut da eminim metin ışıktan etkilenmiş iyi ki de etkilenmiş. geçmişte metin ışıktan aldığım o tadı sen de aldım. başarılar dilerim
  • uykular haram oldu, gençliğim talan oldu. eğleniyoruz.
  • askerdeyken arkadaşlarımın gece gündüz dinlediği metin ışık vardı. sayelerinde duymuştum adını. bu kardeşin sesini ilk duyduğumda metin ışık ve askerlik günlerim geldi aklıma. gariptir, dinlediğim bi tarz olmamasına rağmen çaldığında beni hiç rahatsız etmiyor (bkz: swh)

çok sevdim yağğlaaağnn oldu dümen geceler.
  • çok sevdim yalan oldu şarkısına video klip çekilmesi, müzik altyapısına sadık kalarak iyileştirilmesi sevindiren, içimizden biri. düğün salonlarına yeni bir eğlence şarkısı eklemiştir.
  • hobaaaaa hadi takin dansoz kemerlerini aglarken gobek atalimm super yaaaaaa
  • üstteki yazarın da belirttiği gibi bir diğer kayserili metin ışık ekolünden geldiği hissedilmektedir
  • sesi, müziği bu kadar iğrenç bir şey olamaz. dışarıda kafelerde ve arabalarda çalıyorlar üstelik. deliriyorum. iğrenç bir ses hem söyleyiş hem de ses tonu. klibi varsa da aratip izlemedim bile.

bir de kafada ötmesi yok mu... allah'ım sana geliyorum..!!

bu tarz şeyleri dinleyen seven kişiler benden uzak neye yakın olursa. ıyyy.
  • bu adamın kayserili olduğuna mı yanayım
    klibinde giydiği pembe cekete mi yanayım
    patlamasına sebeb olan şarkıyı bir kayserilinin yazdığına mı yanayım
    bir kayserili olarak şu an içinde bulunduğum duruma cuk oturduğuna mı yanayım
    yoksa hayatın her anlamda üzerime üzerime oynamasına mı yanayım anlamadım.

(bkz: çok dertliyim be sözlük)

tanım: kayserili bir sosyal medya fenomenidir. diğerleri gibi unutulup gidecektir.
  • iki kez dinlendikten sonra istemsiz olarak dile dolanan ve klibinde yer alan kızların kim olduklarını merak ettiğim şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap