• fenerbahçe ile galatasaray arasında 8 ocak 2023 tarihinde oynanan maçın anlatımında ekranda gösterdikleri logolardır.

şu kanalı liseli ergenler yönetse böyle bir şey yapmazdı heralde. bu kafa gerçekten çok farklı bir kafa.

video link

link'e tıklamak istemeyenler için görsel:

görsel
  • hak edene hak ettiği yıldızların verildiği logo kullanımıdır. hazmedemeyenler ötede nefret kusabilir.
  • haahha yazık bunlara ya bu kibir bu aptalliklar yüzünden hicbir zaman doğru düzgün yüzleri gülmüyor. böylesi daha zevkli devammm
  • lan sen türkiye tarihinin galatasaray'dan sonra en büyük takımısın. niye şımarık liseli kız gibi hareketler ediyorsun? ben utandım ya hu.
  • bu meselede anlamadığım kekoluk galatasaray'ın yıldızlarını silme meselesi. katılalım katılmayalım bir 5 yıldız claim'i var dolayısıyla hadi kendine 5 yıldız koydun bunu desteklemek için diyelim , la olm bizimkileri niye siliyorsun, başkan , basın sözcüsü vs. olsam ilk işim kim yaptıysa kim karar verdiyse onu kovmak olurdu.

sadece şu bile senin psikolojik olarak bu sidik yarışını kaybettiğini gösteriyor.
  • skorbordlarında baska türlü olan kullanımdır. noldu la orada korsan işlemiyor mu?

görsel

şizofrenmisiniz laa?*
  • doğuştan fanatik fenerliyim. entrylerim ortada. bu yönetimin bu yıldız muhabbetinden utanıyorum resmen ya.

yıldızları kaldırmak oldukça şık ve yeterli bi tepkiydi zaten. bokunu çıkarmasalar olmazdı. yazık.
  • cidden eziklik. kendini küçük düşürmekten başka bir şey değil.

bu 5 yıldız mevzusu zaten eziklik. ali koç gerçekten kocaman bir hayal kırıklığı ya ergen gibi yönetiyor kulübü. geldiğinden beri yaptığı tek doğru hamle jesus'u getirmek ve birkaç başarılı oyuncu satışı sanırım.

batshuayispor: not.
  • kendi kendileriyle çeliştikleri logo kullanımıdır. hadi kendine 5 yıldızı koydun, e o şekilde saydığın şampiyonluklara göre de galatasaray'ın 4 yıldızı var. bu senin kendi hakkını savunmak değil de galatasaray kompleksiyle beş yıldız mıldız diye konuştuğunu apaçık ortaya koyuyor. galatasaray'ın yıldızlarını silmenin başka bir izahı yok.
hesabın var mı? giriş yap