• uğursuzluğu isteyerek yapmamaktadır king pin ona bu güçleri verdiğinde karşılık olarak örümcek adamı öldürmesini istemiştir. bu yüzden güçleri dahilinde örümcek adamın etrafındaki olasılık alanını daraltaması ve ona kötü şans getirmesi de vardır. sonradan dr strange ortadan kaldırır bu özelliğini. herkes mutlu olur.
  • black cat olarak peter parker'dan hoşlanmayan ve daima spider man'i istemesinden dolayı bi süre sonra spidey'yi terkeden hatun..
  • babası da bir zamanların esaslı hırsızlarından olan fallen rogue. kingpin tarafından verilen uğursuzluk gücü dr.strange tarafından kaldırılmıştır.
  • partiden sıkılıp balkona çıkmanın yahut ağlamanın en çok yakıştığı sarışın kız.
  • hayatımda en sevdiğim bayan çizgi karakterdir. spider-man in gerçekten birlikte olması gereken kişi de bence felicia'dır. ama kader işte. spidey gidip o mal mj ile oldu. kader.
  • erkekler yönünden bahtsız kolej kızı. taşralı mary jane'in yanında büyük ikramiye gibi.
  • spidey ile bir araya gelemeyişleri, yani gelip de gelemeyişleri, arkadaş geçinip aralarındaki kimyayı* yenemeyişleri, kısacası çift olamayışları bi süre sonra ukte olup içime oturmuş karakter, spidey'in deyimiyle party-hardy.

domates kafalı mary jane'e her bakımdan 10-20 basmasını * geçtim, spidey'in yanına en çok yakışan hatundur kendisi. felicia iken ayrı afet, black cat'ken ayrı afet bi kadından söz ediyoruz sonuçta. üstelik spidey ile beyin frekansları birbirini tutar. süper partner olurlar iş kahramanlığa gelince. öyle çıban başı gibi sürekli sorun çıkarmaz, dakikada bir hayatı tehlikeye girmez. gider bi iki adam döver, işe yarar!

offf... evil that men do'yu tekrar okumak black cat-spiderman ikilisinin ikili olamayışının içime bi kez daha oturmasına neden oldu, efkarlardayım.
  • bunun adını çizgi filmdeki vampir eleman (adını unuttum) öyle bir söylerdi ki, o an o kadına bi daha aşık olurdum. tabi ki de dublaj, tabi ki de yaş 8 amına koyim, ne olcaktı!

ilave: elemanın adı michael morbiusimiş. guneste demlerim senin cayini uyardı.
    ilave iki: vampirin eser yenenler olduğu konusunda ir mania uyardı, olabilir de. şu an kafam çok karışık.
  • spiderman'in hoşlandığı gelmiş geçmiş en güzel kadın. hala gerçek hayattaki kopyalarını arıyorum o derece etkilenmiştim çocukken, o yüzden de hala bekarım*.
  • ilk olarak amazing spider-man'ın 194. sayısında ortaya çıkan (1979) kingpin tarafından süper güçler verilerek kara kedi'ye dönüştürülen kadın.
hesabın var mı? giriş yap