• koyu galatasaraylıyım. euroleague, futbolla masturbasyon yapan spor cahillerinin anlayamayacağı ve bu sene inşallah fenerbahçenin olympiakos'a koyup kupasını kazanacağı önemli bir organizasyondur.
  • bir tinerci agliyor gozleri yaşlı,
    selulozik tiner severdi, nalburlar asti.
    agla tinercim agla, ben de ağlayayım
    sana sn cumhurbaşkanınızdan kupa bağlayayım.
  • bir beşktaş' lı olarak gayet önemsediğimden, olmadığını düşündüğüm çabadır.
    fener' e helal olsun ayrıca.
  • (bkz: futbol toplumların afyonudur)

(bkz: futbol beşiktaşlıların tineridir)

o değil de, beşiktaş normal sezonu basketbol liginde ikinci bitirdi. feneri yenip şampiyon olsalar deliler gibi sevinmeyecekler mi sanıyorsunuz?

futbol taraftarı kendi işine baksa basketbol inanılmaz gelişir.
  • tinerciler sözlükten uçurulsun kampanyası başlatmanın farz olduğunu gösteren andaval zırvası.
  • bir karsiyakali olarak gonul rahatligi ile soyleyebilirim ki bu ulkede biz basketbol icin oradan oraya giderken karsimizda bir tek fener tribunu olurdu. izmir'e bir tek onlar gelir, gittigimiz deplasmanda adam akilli bir ev sahibi tribunu bir tek onlarda gorurduk.

yani demek istedigim sey, istanbul'dan basketbola eskiden beri ilgi duyan, kovalayan taraf fenerbahce'dir. gerisi fasa fiso yapmasin bosuna. sen samsun'da, bayburt'ta oturup bir sikten haberin olmadan "bilmemnespor.net" uzerinden "taraftari" oldugun takimi destekledigin icin, futboldan oteye gidememen normal. basketbol kulturu, tribunu bu gunlere kadar arma sevdalilari ne sacma sapan seyler ile ugrasti, hala daha devam ediyor.

destegimiz fenerbahce ile. avrupa'nin en buyugu neden bir turk olmasin? 35.5'dan selamlar.
  • nba'den sonra ki takım bazındaki en büyük basketbol organizasyonu olduğuna göre gayet normaldir. tabi ki nba ile çok uzak segmentler ama bizim ülkemiz için basketbolda takım bazında ulaşılabilecek en üst nokta olduğuna göre haset edileceğine tebrik edilmeli ve onları bunu önemsetmeye çalışmak zorunda bırakmak ise bizim hatamız.

futbolda beşiktaş'ı oyun ve doğru yönetim şekli açısından kıskandığım gibi basketbolda da fenerbahçe'yi kıskanıyorum. tebrikler.
  • türkiye basketbolda dünya 2. oldugunda sevindiysen eurolig önemlidir ,o zaman çıkıp bu saçma spordaki başarıyı umursamıyorum dediysen önemsizdir
  • fenerbahçe'nin futbolda şampiyon olduğu sezonlarda ve sonrasındaki sezonlarda bile basketbola ve voleybola yatırım yaptığını, taraftarlarının da salonları doldurduğunu, yurt dışı deplasmanlarına gittiğini bilmeyen, küçük takım taraftarının iddiası...
  • spor diyince futboldan başka birşeyi bilemeyen , top beyinli zavallı fenerbahçe karşıtı bir arkadaşın,beyinsizlik sonucu açtığı başlığın önerme konusu.
hesabın var mı? giriş yap