• 2018-2019 sezonunda akbilspor'la girdiği şampiyonluk mücadelesini kazanan galatasaray'ın elde ettiği bu özel şampiyonluk, sarı kırmızılı renklere gönül veren taraftarlar kadar ezeli rakibimiz fenerbahçe'ye gönül veren (gönül bu aslana da konar kuşa da) taraftarlara da büyük bir sevinç yaşattı.

çevremizde rahatlıkla gözlemleyebildiğimiz bu durum kabaca, "spora siyaset karıştı. uzun boylu, seyrek bıyıklı asabi adam bağıra bağıra akbilspor'u ben kurdum dedi. akbilspor sezon boyunca kollandı. sınırsız para desteği ile güçlü bir kadro kurdu. madem öyle, işte böyle, biz de fenerliler olarak gs'yi destekliyoruz" ifadeleriyle ortaya kondu.

onyekuru'nun golünden sonra bazı fenerli arkadaşlarımızın içten içe hahahhhahha ile zaaaaaaaaaa karışımı sırıtıp ellerini ovuşturduklarına bizzat şahidim.

sadece arkadaşlarım değil çok afedersiniz bir fenerbahçe taraftarı olan chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu da bugünkü grup toplantısında (21.05.2019) cimbomu kutladı ve "galatasaray şampiyon olarak hepimizi sevindirdi" değerlendirmesinde bulundu.

seyrek bıyıklı asabi adam akbilspor'u ben kurdum diye dursun, bizimkiler #herşeyçokgüzelolacak
    dediler.
    ve ligin sonu adına her şey çok güzel oldu.
    darısı istanbul'a, tüm renkler sandığa!
    diyerek şampiyonluğumuza sevinen fenerli arkadaşlarıma teşekkür ediyor entarime son dikişi atıyorum.

edit: birileri başlığı "fener'lilerin cimbomun şampiyonluğuna sevinmesi" şeklinde düzeltebilir mi?
  • recebe gideceğine ezeli rakibime gitsin. bu arada fanatik filan değilim amk
  • +1 ile destekledigim sampiyonluktur.
    not1: kanaryaspor
    not2: fatih terim, hasan sas ve abdurrahim albayrak nefretim ayri.
  • (bkz: istanbul seyircisi birleşmeli)

zamanında eskişehirspor ve taraftarının yükselişini engellemek için yapılan açıklamanın amacı neyse şimdiki sevincin amacı da aynıdır
  • gizli gay dir onlar öyle fenerli olmaz mk.
  • kendi adıma konuşayım; açıkçası ben galatasaray'ın şampiyon olmasını istemiyordum. beşiktaş ya da bir başka takım olsa iyi olurdu. fakat çevremde başakşehir'in şampiyon olmasını istemeyen çok fazla fenerbahçeli vardı. ne desem bilemedim.
  • basaksehir macinda tribunde yer almak icin 50 saat uykusuz gezdim. galatasaray sevgisi icin sirf.

seneye olur da besiktas, fenerbahce ya da trabzonspor basaksehirle yarista bas basa kalirsa gerekirse gs maclarini izlemem; fb - bjk - ts kimse o takimi girtlak patlatana kadar desteklerim. “ama, fakat” falan demeden.

o sebeple gayet iyi anladigim ve tesekkur ettigim fenerbahcelidir.
  • bir fenerli kendinden baskasinin başarısını sevmez,desteklemez.
  • akbilspor olacağına ezeli dostumuz, düşmanımız her neyse, cimbom olsun. hiç olmazsa bizden birileri.
    (bkz: adidas)
    (bkz: puma)
  • fanatik olmayan bir fb’li olarak icinde bulundugum durumdur.

basaksehir ne lan.

edit: massallah akiyor mesaj kutum :)

memlekette tek mesele gs’nin sapiyonlugu zaten degil mi amk cahil hali sahacilari.
hesabın var mı? giriş yap