• hacı sen kimsin? festivaldeki çocuklar parti kursalar gerçek bir demokrasi de seni yerler, memleketten kaçmak zorunda kalırsın. alıştınız eski ülkücülerden oluşan memlekete gram faydası olmayan zerzevatın arkasında durup vatandaşı tehdit etmeye. neyse ki siz ve sizin gibi muhafazakar zerzevatın ömrü az kaldı. genç kardeşlerimizi sizin gibi sadece kamudaki köşelerini zerre hakkı olmadan kapan adamların şerrinden mutlaka koruyacağız.
  • sorduk mu lan? herkes senin dinine inanıp ona göre mi yaşayacak? densiz. gelmiş burada ahlak kasıyor. git sen ülkedeki yoksulluk sorununu, göçmen politikasının piyasaya sıçmasını konuş ilk. insanlar barınamıyor. din adı altında yapılan hırsızlıklar varken ahlak nerde? varsa yoksa alkol ya da göt meme. ahlak bunlara karşı bir sınav bunlar için.
  • bana göre de insanların yaşam biçimlerine karışmak ahlaksızlık. pardon da kimdir bunun bilirkişisi? izin verme yetkiniz şu an için var diye mi kendinizi nimetten saydınız? elbet o izinler yine aklı selim kişiler tarafından verilecek bir gün bu ülkede. festivallerle kutlayacağız gidişinizi!!!

nefret ettirdiler son 20 senedir her şeyden. neyse ki 2000'lerde üniversite okudum, bahar şenliklerinde üniversite kampüsleri cıvıl cıvıl olurdu, rock'n coke için gün sayardık. çok içtik, çok eğlendik. mezun olduk çok da güzel işler yaptık.

şimdi üniversite çağlarını yaşayanlar için üzülüyorum ama kurtuluşumuz uzak değil, inanın çocuklar.
  • ne hale geldiysek...
    böyle bir şeyi ne çabuk kabullendiniz lan. karşı çıkmadınız hiç. öyle mi ok yapmayız festival falan dediniz resmen.
    e müstehak size aq. bir tane grup da toplanıp da bir slogan atmadı..

susturulup sindirilmiş bir türk halkı..
hesabın var mı? giriş yap