• sefter taş'ın ateş kardeşidir. kan kaybımızdır... dağlanmış hayatımızdır...
  • yakılararak şehit olan askerlerimizden biri.mekanın cennet olsun kardeşim.bir gün intikamın alınacak ben inanıyorum.
  • kafayı yiycem. yazık günah değil mi lan bu çocuklara.
  • sana hizmet! yapıp senin paranla yaptığı, senin eğitiminden, yediğinden, içtiğinden aldığıyla yapıp sonra senden bir de üstüne 15 lira alarak geçirttiği yoldan alkış tutup başkan dediğin adamların vicdanı yüzünden, para hırsı yüzünden, kibri yüzünden şuan suriye'de daha ateşi soğumamış, daha alevi sönmemiş halde bedeni yerde yatan benim bu adam

sensin bu adam

bizi yakarak öldürdüler. senin alkışların yüzünden.
  • unutulmamasi gereken sehit olan askerimiz.ama okula sokaga vs adi verilerek degil, intikami alinarak unutturmamali.yakilarak ,canice sehit edildi bu asla unutulmamali.kendi bakmaya kiyamadiginiz kardesinizi koyun yerine bir dusunun.yuregimiz yangin yeri.
  • cesurca kahramanca ölmüstür ona bunu yapanları yaksan ne fayda? gitti gencecik bir can.
  • https://m.facebook.com/fethi.sahin1?fref=nf

profil onun mu kesin emin değilim fakat videodaki kişiye çok benziyor. kendisi ışid yanlısıymış. umarım ışidin videosuna dikkat çekmek için ölmüş biridir sadece.
  • ona bu acıyı yaşattılar ya bu utanç yüzyıl sırtımizda kambur kalacaktır...
  • kubilay'ımız. #64950940

edit: kendisi bir ışid sempatizanıymış. görev icabı esir düşmese aynı vahşeti sergileyecek biriymiş gibi görünüyor. sefter taş da pkk'lı çıkmasa bari.

edit2: fethi şahin'in jandarma istihbarat'ta görevli olduğu da iddia edilmekte.ve yine iddiaya göre sempatizanmış gibi hareket etmesinin sebebi buymuş ve deşifre edilmiştir.

edit3: sözcü'nün haberine göre 3 yıl önce işid'e katılmış fakat sonra pişman olup ailesiyle irtibata geçerek "beni kurtarın" demiş.
hesabın var mı? giriş yap