şükela:  tümü | bugün
  • tutarsız iddiadır.

    malum akp farklı cemaat, tarikat ve gruplarca desteklenen bir parti. ılk zamanlarında da bu gruplar birbirlerini sevmeseler de beraber hareket etmişler ve her biri pastadan çapına göre payını almıştır. şu anda bu gruplardan en büyüğü olan fetö topun ağzında değil direkt patladığı için kimi onun payını almak kimi geçmişteki intikamını almak için bu gruba yüklendikçe yükleniyor. ancak bu sayılan kişiler 17 aralık sonrası akp tarafinı seçmiş veya en azından tarafsız kalmış kişiler. akp milad olarak 17 aralık'ı seçtiği için bu kişilere ithaf edilen suç aslında tüm akp üst yönetimi'ni de aynı safhaya sokar. o zaman hepsinin soruşturulması gerekir. bu olmayacağı için ve akp'den ziyade cumhurbaşkanı'nın takip ettiği çizgide hiçbir yanlışı kabul etmeme, geri adım atmama olduğu için akp'de milletvekili, bakan düzeyinde fetöcü yok denmiştir.

    bu arada yukarda tutarsızlık dedim de mi? bir an nerden ne hakkında bahsettiğimi unutmuşum!!!
  • akparti'nin şuan izlediği taktik; fetocu sivilleri, ogretmenleri vs. fetocu polislere yakalatti, fetocu polisleri fetocu savcilara, fetocu savcilari fetocu hakimlere, fetocu hakimleri guvendigi hakimlere yakalatti.
    simdi git gide yilanin baslarina yaklaşıyor. er yada geç sira akpartinin icindeki fetoculere daha dogrusu fetoculerin icindeki akpartilerin kendilerini ayristirmasina gelecek zira o kadar cok fetocu var akp icinde.