• kendisi bir çok şahsa benzetilmiş ama en çok güizaya güldüm. hürriyet gazetesinin sayfasında görünce "oha lan! michael fassbender ne arıyor burda? ne alaka woyn?" dememle, olayın iç yüzünü öğrenmem bir oldu. ekstradan bir "ohaaa" daha diyorum. bu ne biçim bir benzerlik ki? şahsını tanımam, hiç de izlemedim ama gözlerimin beni yamultacağı kadar iki kişiyi birbirine hiç benzetmemiştim. bravooo...

kanıt:

http://3.bp.blogspot.com/…cuog/s1600/ads%c4%b1z.bmp

not: hala şaşkınım yaw!
  • döşü kıllı, kel, göbekli ve öküz türk erkeği prototipine uymadığı için gay olduğu iddia edilen oyuncudur. halbuki ortadoğulular, ruslar ve bazı latinolar dışında erkek profili bu adam gibidir. azıcık para biriktirin, yurtdışında erkek görün gaydarı'lı arkadaşlarım.
  • dans videolarıyla enerjimi yükseltmiştir. çok çok tatlılar.
  • vücudu güzel bir vatandaşımız. ten rengi filan. hoş yani.
  • kuruyan nehirlere can veren adam.enter
  • beni hayretler içinde bırakmış insan. en son neye bu kadar şaşırdım hatırlamıyorum. ben bu adamı sevmezdim yahu. ama yeğeniyle çektiği eğlenceli dans vidoları, adama bakışımı 360+180 derece değiştirdi. yeğeni dansçı kendisi de yanında sırıtmıyor yani, baya güzel dans ediyor.
    yukardaki entryde linkler paylaşılmış da paylaşılmayan bir taneyi şuraya bırakayım.

beni şaşırttı demiş miydim?
  • yeğeniyle beraber dans ettiği videolar çok keyifli gerçekten. keşfette karşıma çıkınca arka arkaya izliyorum bazılarını. sanırım kendisi de oldukça eğlenceli bir insan.

o değil de; ben bu adamı fatmagül'de oynarken hiç sevmezdim, hatta itici gelirdi. atiye'nin salla şarkısıyla dans ettiği videosunu izleyince bi hoşuma gitmeye başladı. beyaz t-shirt, çıplak ayaklar, çimlerin üstünde kıvrak hareketler falan hahahaha

(bkz: dans eden erkek çekiciliği)
  • çok enerjik bir video yapmış. normalde kendisinden beklemezdim ama bildiğin dansçı gibi. daha çok video yapsın, mutlu insan görmeye ihtiyacımız var bence.
  • karantina günlerinde yüzümüzü güldüren adam. daha çok dans etsin, yüzümüz daha çok gülsün. zira kendisi çok seksi bir beyefendi.

fırat bey, lütfen daha çok video. videolarınızı +repledim. bir de fransızcanızı daha çok duyarsak daha çok mutlu olabiliriz şu karantina günlerinde. böyle sanki bir süs köpeğiymişsiniz ve bizi eğlendirmeniz şartmış gibi konuşmuş olabilirim ama haşa, bu sadece bir dilek. iyi günler fırat bey. seksisiniz demiş miydim?
  • dun kadikoy penguen kitabevinde gordum kendisini. sapsakalli ve kapusonluydu ama gozumden kac-a-madi. adam yakisikli beyler.
hesabın var mı? giriş yap