• barry allen*'ın aslı hedefi john f. kennedy olan kurşunu yemesi yüzünden boynundan aşağısının felç olduğu bir elseworlds hikayesi.
  • flash/barry allen temelli crossover event yapmak ne kadar mantıklı bir hareket bilmiyorum ama geoff johns'un hikmetinden sual olunmaz. özellikle alt üst olmuş dc evreni için "this isn't a parallel earth. this isn't a mirror world. this is home." denmesi ve en az 47 sayıdan oluşacağı söylenmesi ilgi çekici. marvel'ın house of m tarzı bir event olacak gibi gözüküyor, merakla bekliyoruz.
  • 2011 ürünün olanın ilk sayısı yayınlanmıştır;

http://secret-invasion.blogspot.com/…-of-allen.html
  • barry allen pezevengi sonsuza kadar kaybolursa mükemmel olur bu arc sonunda.

ccc wally reyis ccc

flash fact edit'i: önümüzdeki 3 ayın yayın şeysi ve okuma sırası için -> http://img192.imageshack.us/…mg192/9687/fl24dd1.jpg
  • dc evreninin kırılma noktasıdır. 30 ağustos 2011'de bu macera bittikten sonra 52 çizgiroman serisi topluca sıfırdan başlatılacaktır.
  • isminden de anlaşılacağı üzre "flash" merkezli bir dc event'i. zoom'un bok yemesi üzerine alternatif bir dc evrenine geçiş yaptık topluca. dc'nin eylül ayında tüm serilerini baştan başlatacağını duyurmasıyla seri heyecanını biraz yitirdi belki ama batman: knight of vengeance gibi tie-inlerle tat veriyor hala.
  • yakin zamanda jenerigi guncellenmis sevdigimiz kanada dizisi.
  • thomas waynein batman olduğu dc event'i. çok sevdim ben bunu.
  • sru* adlı swat'ın kanada versiyonu bir polis timinde birlikte görev yapan 6 polis memurunu ve bunların düzenlediği genellikle rehine kurtarma amaçlı operasyonları konu alan dizi. bazı duygusal anları fazla zorlama olsa da bilinçli izleyiciler tarafından tolere edilmesi en muhtemel polisiye dizidir kanımca. yer yer güzel sosyal mesajlar verir çok da yüzüne gözüne bulaştırmadan.

bir başka ilginç bilgi olarak tamamen kanada yapımıdır denebilir bu dizi için; amy jo johnson dışında kanadalı olmayan bir oyuncu kullanılmamıştır dizide. (bunun ne kadar iyi bir şey olduğu tartışmalıdır...)
hesabın var mı? giriş yap