• ınstagram'da son zamanlarda karşıma sıkça çıkan giyim markası.
    "evrene mesaj gönderen, çevre dostu basic ürünler." ve #youarewhatyouwear diyollaaağ. şöyle de bi siteleri var: www.forfun.ist
  • 2 hafta önce bir tşört aldım. 3-4 gün ses çıkmadı. destek hesaplarına mail attım geri dönüş yapmadılar. aradığımda ise stoklarda kalmadığını haftaiçinde ulaştıracaklarını ilettiler.

o hafta ses çıkmadı. tekrardan mail attım dönüş yapmadılar. aradım yarın kargoya vereceklerini söylediler. o günden bu yana 3 gün geçti hala ses yok. ınstagram hesaplarına yorum yaptım konu ile ilgili.

yorumumu silip merhaba diye dm attılar merhaba dedim kaldı öyle. yine ses yok.

fenolara, celeblere para basıp reklam yapacaklarına önce hizmet kalitesine önem verseler daha iyi olacak.
  • buradan ürün eline geçen var mı, yorumlara bakalım dedik herkes kargo aşamasında kalmış gibi.
  • ilk alışverişimi 1 tshirt - 1 sweatshirt alarak 2-3 sene kadar önce yapmıştım. o dönem yaklaşık 1 aya yakın kargomun elime ulaşmasını beklemiştim.

kargom elime ulaştığında da gelen ürünlerin etiketinin altına baktığımda h&m marka tshirt ve sweatshirt olduğunu görmüştüm (buraya foto da gelecek).

hem alışveriş sürecim hem de ürün kalitesi olarak (ne biliyim o dönem h&m'de o tişört 19,90 tl baskısı da 15-20 tl'lik bir baskı olsa toplamda max 40tl'lik tshirtü ben 70-80'e falan almıştım koydu) tatmin etmemişti.

pazar günü yeniden sipariş verdim. henüz kargoya verilmiş değil. umarım pişman olmam zira bir cüzdan ve bir tişörte toplamda 200 tl verdim (indirimli fiyattı bir de).

burası buradan alışveriş yapmak isteyen insanların aydınlanabilmesi için süreçle ilgili editlenecektir 4 gündür hala kargoya verildi gibi bir ses yok.
  • 1er yıl arayla 2 kere alışveriş yaptım. ilk siparişim uzun uğraşlar sonucunda 3-4 haftada geldi. ikisinde de stokta yok bekliyoruz gelcek ayakları çektiler. stokta yoksa websitelerinde belirtseler bunu keşke. gerçi telefonla ulaşıp stokta olduğunu iddaa ettikleri ürünü istedim. o da gelmedi. en sonunda ikinci siparişi iptal ettim.

beceremiyolarsa bu işe girmemeliler.
  • harika hoodie'leri olan firma. yakın zamanda yaptıkları indirimin tekrarını bekliyoruz :)
hesabın var mı? giriş yap