• 2 eylül 2005 fenerbahçe sayfası:
    başkent'e akın olacak
    fenerbahçe'nin, ankaraspor ile oynayacağı maç için taraftar şimdiden program yapıyor. otobüs ve tren dışında bir çok taraftar kendi özel araçlarıyla ankara'ya akacak. taraftarlar özellikle beşiktaş maçı öncesi takımlarına moral destek vermek istiyor.

10 eylül 2005 fenerbahçe ankaraspor maçı , şükrü saraçoğlu stadı'nda oynanacak..
  • rivaldo: baskanım* beni alın**
  • işte türkiye'ye ziyarete gelen papa'nın serie ayorumları

papa onaltinci benedict türkiye ziyaretinde ayağının tozuyla fotomaç'ı kırmadı ve italya serie a maçlarını sizler için yorumladı.

*
  • sınır tanımayan gazeteciliklerine yeni bir boyut daha eklemişler bugün.. nasıl mı? şöyle.. http://www.fotomac.com.tr/gal101.html
    haberin daha girişinde "galatasaray'da hagi'nin teknik direktörlüğünde görev yapan frank de boer..." deniyor ki, bu yalanın kuyruklusudur. de boer galatasaray'a 2003 yılında imza atmıştır ve o dönemde takımın başında fatih terim vardır. de boer, hagi ile çalışmamıştır...
    haberin devamında de boer'in, hagi'nin galatasaray'a yaptığı transferlerden komisyon aldığını düşündüğü bizzat de boer'in ağzından verilmiş. bu iddayı kanıtlamak için de de boer, tamas ve petre transferlerini örnek vermiş. bu tarnsferlerde yani tamas ve petre transferleri de fatih terim dönemi transferleridir....
    sen masa başına otur, beynin dışında vücudunun bütün organlarını çalıştırarak haber yaz, bu haberde bellki olayla hiçbir alakası olmayan bir futbolcunun -de boer'in- ismini ahlaksız bir idda da geçir.. yetmedi, hangi takımı tutarsan tut bu ülkede biraz futbolu seviyorsan yaptıkları ve bize izlettikleri için saygı duyman gereken bir insanı bu ahlaksız idda da başrole oturt...
    hadi tüm bunları yaptın, e benim kuzucuğum e benim acar muhabirim, insan elinin altındaki internete bir iki isim yazdırır da aratır. hangi tarihte nerede oynamış bu insanlar, ne yapmışlar bi öğrenir... ne diyeyim daha bilemiyorm ki... en iyisi bi şey dememek...

edit : bugün farkettim ki namuslu ve doğru dürüst haberciliği ile gönüllere taht kurmuş fotomaç gazetesi haberi linkten silmiş ve yerine başka bir haber koymuş..o zaman biz de metni buraya yapıştıralım...

--- spoiler ---
    hagi iyi bir insandi ama...
    g.saray'da hagi'nin teknik direktörlük yaptığı dönemde forma giyen frank de boer, rumen teknik adamı futbolculardan komisyon almakla suçladı. hollandalı, "hagi iyi bir insandı ve ilişkilerimiz de kendisiyle çok yolunda gidiyordu. ancak g.saray'a transfer ettiği oyunculardan komisyon aldığını düşünüyorum" dedi.

onlardan para kazandi
    hagi'nin g.saray gibi bir takımda oynayacak düzeyde olmayan futbolcuları transfer ettirdiğini ileri süren frank de boer, "tamas ve ovidiu petre gibi iyi olmayan futbolcuları getirdi. bunlar yeterli oyuncular değildi. ancak hagi bu transferlerin yapılmasını istedi ve bence onlardan para kazandı'' diye konuştu
    --- spoiler ---
  • abi allah'ınızı severseniz bi durun ya dsaf

http://www.fotomac.com.tr/…09/21/besiktasi_isterdim
  • robinho 'yu verin
    --- spoiler ---
    real madrid'in peşine düştüğü alex'i f.bahçe bırakmaya niyetli değil. 2007'de avrupa'da bir kupa hedefleyen kanarya'da, "alex'e karşılık robinho'yu versinler kabul edelim" fikri tartışılmaya başlandı.
    fenerbahçe'nin süper sambacısı alex'e real madrid'in bir kez daha kanca atması sarılacivertli camianın canını sıktı. yönetim kanadında ise "alex'in f.bahçe'den kopmaması için ağır bir şart koyalım" fikri tartışılmaya başlandı. buna göre fenerbahçe, alex'i almak için ısrarlı davranması halinde real madrid'e "verin robinho'yu alın alex'i" önerisinde bulunacak
    --- spoiler ---

*
  • adriano icin papa devrede

adriano fener de haberi buyuk yanki getiren fotomac bu transferin pe$ini birakmayarak italya'daki gizli kaynaklarindan onemli bilgilere ula$ti.

adriano'yu da yaninda getiriyor

aziz yildirim'in yakin dostu olan papa 16. benedict'in ba$kanin takimda gormeyi cok istedigi adriano icin bizzat aracilik yaptigi ve turkiye'ye gelirken ucakta adriano'yu da getirdigi ortaya cikti. tribunleri ayaga kaldiracak bu transferin gelecek hafta sonuclandirilacagi ve adriano'ya imza attirilacagi ogrenildi.
  • geçen gün gördüm,
    "ve batigol fenerde"
    yok ebenin amı.
  • bir kac sene once "klinsmann galatasaray'da" man$eti vardi. vlaovic'in be$ikta$'la anla$tigi yalani da fotomac kaynaklidir. ornekleri cogaltilabilir.
hesabın var mı? giriş yap