• gerçekleri duyunca kendine yedirememiş ve karakolun yolunu tutmuş, bir adet fransız (finosu) polisi içeren videodaki ayardır.
  • fransız metrosu hala sidik koktuğu için fransızların temizlik konusunda çok da ilerlediği söylenemez. lafını esirgemeyen kardeşimize de helal olsun. ayrıca;
    (bkz: asın bayrakları)
    (bkz: ver mehteri)

edit: olayın kurgu olduğuna ikna oldum. bu tarz kurgu videolar çok yersiz geliyor bana. yine de bu durum paris metrosunun sidik koktuğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • son zamanlarda gördüğüm en kıymetli ayarlardan, ağzına sağlık.

zamanında bir benzerini barış manço fransız bir spikere yapmıştı.

barış manço'nun fransız spikere verdiği ayar

bilmediğin konulara girmeyeceksin, neye sahip olduğunu ya da olmadığını bilecek kadar da kendini bileceksin.

ekleme: kurgu olduğuna dair mesaj aldim.
  • ayyy götüm benim. sanki hala çok temizler. paris'i umumi tuvalet gibi kullanıyorlar. türklerin bokuna kurban olsunlar.

o gerzek fransız polis, pislik nedir görmek istiyorsa hintlilerin paris'teki bakkallarına uğrasın. bir kere yolum düştü, böğüre böğüre dışarı attım kendimi. geceleri apartman kapılarına işeyenler de türkler değil bu arada. bi de bunların sokaklarda otomatik tuvaletleri var. adamlar klozet yerine, tuvalet zeminine sıçıyorlar. koca koca boklardan rahatsız olmuyorlar.
  • bir tarafta bizi böyle temsil eden kendini geliştirmiş türkler, diğer tarafta "ael aele türkiya" diye bizi arap gibi gösteren reynmen.

konuyu reynmene nasıl bağladım ben de bilmiyorum.

edit: gg ihtimaliyle ırkçı küfür silindi.

edit 2: fake imiş. yannız güzel senaryo iyi yedik.

yine de reynmene milli takım marşımsısı için sövmeme vesile olması açısından yapan abiye teşekkürler.
  • önemli edit: bu zamana kadar kullandığım "içimin yağları eridi" deyimi, tdk'ya göre kötü olay olacak diye kaygı duymak, telaş yapmak manasına geliyormuş. bu zamana kadar öğrenmemek de benim ayıbım olsun. cümleyi değiştireceğim. uyarı için sevgili yazar arkadaşımız @rafa'ya teşekkür ederim.

keyiften sigara yaktıran ayardır. güzel abimiz, fransızca gayet sakince ve tarihi bir noktaya değinerek ayarın kralını vermiştir. böyle olunca tadından yenmiyor.

edit: kurgu diyorlar. kurguysa üzmüştür.
  • video, kendi argümanıyla vurulunca ' eeh yeter artık' deyip kelepçeye sarılan denyo bir fransız ı içeriyor.

edit: kurgu olduğu söyleniyor. ama kurgu diye bu fransız denyonları gözümüzde bir anda dünyanın en medeni insanları olmadılar ya. 50 sene öncesine kadar giyotinle kafa kesenleri bana savunmayın oğlum. evet, hâlâ metroları sidik kokuyor.
  • ilk defa gurur duyabileceğim bir gurbetçi gördüm ya ölsem de gam yemem gari.

oyunu kuralına göre oynamış, çatır çatır cevabını yapıştırmış abimizdir.

ekleme: bahçeli gibi "hiç mi gülmeyeceğiz" demek istiyorum şu an!
    (bkz: #94740037)
  • önce medeni bir ülkede yine hangi utanç verici hareketi yaptık ön yargısıyla açtığım, sonrasında da helal olsun sana kardeşim dediğim; birikim sahibi zeki yurttaşımız.

edit: youtuber kurgusu olduğunu söyleyenler var. link: https://twitter.com/…tatus/1168080421873246208?s=21
174 entry daha
hesabın var mı? giriş yap