• kocbey grubu tarafindan uretilen sulardan bir tanesi. internette cok dolasan bir tabloya gore turkiye'deki en kaliteli su oldugu soyleniyor.

payasada cok bulunmayan ama ozellikle mekanlarda onunuze gelmesi muhtemel reina su ile ayni su.
  • sadece istanbul ve kocaeli'ne hizmet veren su. nedeğğnn? nedeğnnnn? nedeğğğn? :(
  • en iyi su seçilmiş diye söyledi toptancısı. hakkaten seçilmiş. en azından ilk 10 da geziyor seneler içerisinde. 1.5 litresini 40 kuruşa alıyorum. oh, mis.
    izmit'ten bildirdim.
  • entry açıp reklamını yapıp talebi artırırsanız artık eski fiyattan içemeyeceğiniz su markası.
  • he amk. at yarrağı. 6 senedir sözlükteyim eski hesabımla beraber toplam 6000 entry'im var adam gelmiş reklam diyor.
    kendisi
  • sağlık bakanlığı içilebilir su listesine ve gıda hareketi ambalajlı su raporuna göre listenin tepesinde olan su. ihracatta kullanılan pembe kapaklarıyla ve içenin elinden bırakamamasıyla bilinir ancak fazla reklam yapmazlar. bu ülke güzel olanın 3 kuruş fazla para için dışarıya satıldığı, yine aynı nedenlerle listede 163. olan erikli gibi bir markanın yaptığı reklamlarla fahiş fiyatlara satılmasının yadırganmayacağı bir yer.

istanbul-kocaeli tarafları kendini artık şanslı sayamayabilir bu suya ulaşım konusunda çünkü muğla/fethiye bölgesinde de yoğun talep oluşmaya başladı.
  • gıda güvenliği hareketi tarafından içilebilir sular listesinde en üst sırada gösterilince almaya karar verdiğim,
    fakat bu listeyi hazırlayanların kökten dinci olması( kemal özer #29482747 )
    ve 200 firmanın değerlendirildiği listenin 11. sırasında bulunan erpınar suyunun içinde sağlık bakanlığının koliform bakteri tespit etmesi gibi nedenlerle
    kafamın karışmasına neden olmuştur.

allah'tan sağlık bakanlığı analiz raporlarını yayınlayan şeffaf bir siteleri var
    yoksa güvenilirliği olmayan bu listeye inandığım için kafamı duvarlara vurabilirdim.
  • ebebekten beybitolarınız için alabileceğiniz su. biz hipp'in suyu için gitmiştik lakin yokmuş şansımıza fuska su ile tanışmış olduk.
  • hayatı boyunca erikli içen beni daha önce neden keşfedemediği için hayıflanmasına sebep vermiş su markası
  • en kaliteli su markalarından birisidir.
hesabın var mı? giriş yap